• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan ''hiperbarik oksijen tedavisi'' paylaşımı

Yeniakit Publisher
2023-09-04 18:50:00 -
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan ''hiperbarik oksijen tedavisi'' paylaşımı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bodrum Devlet Hastanesindeki Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Bölümüne ilişkin paylaşımda bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "hiperbarik oksijen tedavisinin kapalı bir odada hastalara yüksek basınçlarda aralıklı olarak yüzde 100 oksijen solutularak uygulanan bir tedavi yöntemi olduğunu" bildirdi.

Bakan Koca, Bodrum Devlet Hastanesi Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Bölümündeki tedaviden ağırlıklı olarak dalgıçların ve balıkadamların yararlandığını ifade etti.

Koca'nın bu açıklamasıyla beraber paylaştığı videoda, Bodrum Devlet Hastanesi Sualtı Hekimliği ve Hiberbarik Bölümünden Uzman Doktor Nisa Örmeci, uyguladıkları tedavi hakkında bilgi verdi.

Örmeci, paylaşımda hiperbarik oksijen tedavisinin bazı hastalıklarda birincil yöntem olduğunu, bazı hastalıklarda ise diğer tedavilere ek olarak kullanıldığını anlattı.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Bodrum'daki hastalarının daha çok dalgıçlar ve balıkadamlardan oluştuğunu ifade eden Örmeci, bu tedavinin ardından da hastaları çeşitli yöntemlerle kontrol ettiklerini belirtti.

Putin'den Türkiye bombası" target="_blank">
Putin'den Türkiye bombası
Putin'den Türkiye bombası

Gündem

Putin'den Türkiye bombası

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Leyl.....

Dogrudur.

Segezekten

Hiyerarşik tedavisi gordum,klimalar dan dolayı sinüzit hastası oldum
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23