Saflarını iyice belli ettiler! Devlet televizyonunda Mehmetçik'e ağır hakaret

Faşistliğin kitabını yazan Almanya, Zeytin Dalı Harekatı'nın ilk gününden beri safını belli ediyordu. Geçtiğimiz gün devlet televizyonunda Afrin operasyonunu haberleştiren Almanlar, renklerini iyice belli etti. Teröre kucak açan ülkenin televizyonunda Türk askerine "işgalci" benzetmesi yapıldı.

14 Mart 2018 Çarşamba 09:33
Saflarını iyice belli ettiler! Devlet televizyonunda Mehmetçik'e ağır hakaret

ABD destekli teröristlere yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı, Avrupa'da büyük bir rahatsızlığa neden oldu.

Türkiye'nin geri çekilmesi için üst üste açıklamalar yapan Avrupalılar, şimdi de kirli bir algı operasyonu içerisine girdi.

Almanya'da yayın yapan ARD televizyonunda, TSK'nın düzenlediği harekat değerlendirildi.

ALMAN YALANLARI

Kanala bilgi aktaran muhabir Dominik Lessmeister ise bu sırada küstah ifadeler kullandı.

Türk askerini "işgalci" olarak nitelendiren Lessmeister, Afrin'de sivillerin hedef olduğu yalanını izleyicilere aktardı.

Alman muhabir, "İnsan hakları savunucuları Afrin’de bir felaket yaşandığını söylüyor. İnsanlar bu yüzden Türk ordusunun bombardımanlarından ve topçu ateşinden kaçıyor." ifadelerini kullandı.

 

Haber Tarihi: 14 Mart 2018 Çarşamba 09:33

YORUM YAZ

  • adnanadnan9 ay önce
    zaten pkk pyd alman abd örgütü temizlendikçe havlıyorlar
  • ErdoğanErdoğan9 ay önce
    Bu adamın bunu söylemesi normal gevur gevurluğunu yapacak haçlı zihniyetiyle ülkemize saldıracak fakat HDP diye bir parti var aslı PKK olan bunun sözde eş başkanı var SEZAİ TEMELLİ adam olmayan bu şahıs dünkü gurup tolantısında alanen Türk devletini askerini işgalci olarak niteledi peki bir işlem yapıldımı sözcü Mahir nerde vatanını savunan Ahmet Keser için savcıları harekete geçirmişti savcılar nerde bu kişiliksizler askerimizi şehit edenlerle aynı muameleyi görmelidir
  • ahmet ceylanahmet ceylan9 ay önce
    ACABA BE ....VENK İŞGALCİ KİM TA ALMANYADAN GELİYORSUNUZ FRANSADAN GELİYORSUNUZ ABDDEN GELİYORSUNUZ ODAN SONRADADA TERÖRE DESTEK VEREREK O İNSANLARIN TOPRAKLARINA EL KOYUYORSUNUZ SONRADAN DA O MAZLUM LARA SAHİP ÇIKTIĞIMIZ ZAMANDA İŞGALCİ DİYORSUNUZ ULAN BE ŞEREFSİZLER SİZİN NİYETİNİZ BELLİ ZATEN ALLAH ORDUMUZA POLİSİMİZE TÜM GÜVENLİK KUVET GÜÇ KUVVET VERSİN YARADANIM YAR VE YARDIMCISI OLSUN

Günün Karikatürü

9 Aralık 2018