Temel Karamollaoğlu'ndan Brunson açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ABD'li casus Brunson'ın salıverilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

13 Ekim 2018 Cumartesi 14:10
Temel Karamollaoğlu'ndan Brunson açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya platformu Twitter'dan ABD'li Brunson ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Karamollaoğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

"Yine Amerikayı dize getirdiler!..'Al papazı, ver papazı.' dediğiniz papaz için gizli tanıklar sudan sebeplerle ifadelerini değiştiriyor ve papaz serbest kalıyorsa yargı bağımsızlığı yok demektir; ama siz yine de elinizdeki medya ile bunu bir başarı gibi göstermeyi becerirsiniz. Aylardır elinizdeki medya ile rahibin 15 Temmuz olaylarının planlayıcısı olduğunu anlattınız. Hatta ekonomideki problemlerin sebebi bu olaymış gibi lanse ettiniz. İşin sonunda; rahibi uçağına bindirip ülkesine gönderdiniz.Yargı bağımsızlığının olmadığı bir ülkede ekonomi iyi olmaz. Yatırımcılar ürkektir, paralarını riske atmazlar. Geçici müspet dalgalanmalar kimseyi aldatmasın. Siyasetçiler, yöneticiler ülkelerinin itibarını kör hamasete kurban etmemelidirler."

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ekim 2018 Cumartesi 14:10

YORUM YAZ

 • hikmethikmet5 ay önce
  temel emin ol, o rahip bile senden çok daha haysiyetli ve namusludur.
 • a.a.5 ay önce
  kır atın yanında yatan ya huyundan kapar ya suyundan.fetöcülerle aynı yağmurda dolaşa dolaşa onlar gibi olmuş,onlara benzemişler.
 • hakanhakan5 ay önce
  Adam çok doğru söylemiş bu adamlarıda feto cu diye yandaş medya lanse etti halkın gözleri açılmasın diye baştan karaladılar yazık gerçekten atılan iftiralara şimdiye kadar kimlere iftira atıldı vallahi yazık hesap verceksiniz o gün gelecek allah hesap soracak ozaman allahıda kandırmaya çalışmazsınız inşallah allah herşeyi bilendir.
 • Bekri GüzelBekri Güzel5 ay önce
  Amanhocam yine yanlışın var. Papaz deyil o şimdi rahip oldu. Veriyimmimehtei Ahbr ve A.T V.
 • Bekri GüzelBekri Güzel5 ay önce
  Amanhocam yine yanlışın var. Papaz deyil o şimdi rahip oldu. Veriyimmimehtei Ahbr ve A.T V.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Mart 2019