Temel Karamollaoğlu'ndan Brunson açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ABD'li casus Brunson'ın salıverilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

13 Ekim 2018 Cumartesi 14:10
Temel Karamollaoğlu'ndan Brunson açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya platformu Twitter'dan ABD'li Brunson ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Karamollaoğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

"Yine Amerikayı dize getirdiler!..'Al papazı, ver papazı.' dediğiniz papaz için gizli tanıklar sudan sebeplerle ifadelerini değiştiriyor ve papaz serbest kalıyorsa yargı bağımsızlığı yok demektir; ama siz yine de elinizdeki medya ile bunu bir başarı gibi göstermeyi becerirsiniz. Aylardır elinizdeki medya ile rahibin 15 Temmuz olaylarının planlayıcısı olduğunu anlattınız. Hatta ekonomideki problemlerin sebebi bu olaymış gibi lanse ettiniz. İşin sonunda; rahibi uçağına bindirip ülkesine gönderdiniz.Yargı bağımsızlığının olmadığı bir ülkede ekonomi iyi olmaz. Yatırımcılar ürkektir, paralarını riske atmazlar. Geçici müspet dalgalanmalar kimseyi aldatmasın. Siyasetçiler, yöneticiler ülkelerinin itibarını kör hamasete kurban etmemelidirler."

Haber Tarihi: 13 Ekim 2018 Cumartesi 14:10

YORUM YAZ

 • hikmethikmet1 ay önce
  temel emin ol, o rahip bile senden çok daha haysiyetli ve namusludur.
 • a.a.1 ay önce
  kır atın yanında yatan ya huyundan kapar ya suyundan.fetöcülerle aynı yağmurda dolaşa dolaşa onlar gibi olmuş,onlara benzemişler.
 • hakanhakan1 ay önce
  Adam çok doğru söylemiş bu adamlarıda feto cu diye yandaş medya lanse etti halkın gözleri açılmasın diye baştan karaladılar yazık gerçekten atılan iftiralara şimdiye kadar kimlere iftira atıldı vallahi yazık hesap verceksiniz o gün gelecek allah hesap soracak ozaman allahıda kandırmaya çalışmazsınız inşallah allah herşeyi bilendir.
 • Bekri GüzelBekri Güzel1 ay önce
  Amanhocam yine yanlışın var. Papaz deyil o şimdi rahip oldu. Veriyimmimehtei Ahbr ve A.T V.
 • Bekri GüzelBekri Güzel1 ay önce
  Amanhocam yine yanlışın var. Papaz deyil o şimdi rahip oldu. Veriyimmimehtei Ahbr ve A.T V.

Günün Karikatürü

9 Aralık 2018