• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

RTÜK uyuyor Acun yapıyor! Yine kızlı erkekli… Ahlaksızlık adasında rezilliğe tüy diken format

Yeniakit Publisher
2024-05-08 20:25:00 - 2024-05-08 20:35:16
RTÜK uyuyor Acun yapıyor! Yine kızlı erkekli… Ahlaksızlık adasında rezilliğe tüy diken format

Acun Ilıcalı, Survivor adlı Batı'dan devşirdiği yarışma programında ahlaksızlığın üzerine tüy dikecek yeni format geliştirirken; RTÜK'ün ekranlardaki ahlaki yozlaşmaya seyirci kalması ise tepkilere neden oluyor.

Tük aile yapısının altına dinamit döşeyen dizi, film ve sözde yarışmalar ile özellikle gençlerin beyni uyuşturulmaya çalışılırken; RTÜK, ekranlardaki ahlaki yozlaşmaya seyirci kalmaya devam ediyor.

Ekranlardaki ahlaksızlıkta zirve!

Batı'dan devşirdiği yarışma programlarını Türkiye'de pazarlayarak Müslüman mahallesinde salyangoz satan Acun Ilıcalı, ekranlardaki ahlaksızlığı bir ileri seviyeye taşıyor.

Kadın ve erkekleri yarıştıracak

Çıplak denecek kadar açık-seçik giyimli kadın ve erkekleri bir adada toplayıp yarıştırdığı 'Survivor' adlı yarışma programında bu kez kadınları erkeklerle rakip yapacak.

Acun Ilıcalı'nın, gayriahlaki yaşantının meşrulaştırılmaya çalışıldığı, müstehcen görüntülerin yer aldığı Survivor All Star 2024 adlı yarışma programındaki yeni formatı, 'rezilliğe tüy dikti' yorumlarını yaptırdı.

RTÜK uyuyor mu?

Toplum, dizi-film ve yarışma programlarıyla dejenere edilmeye çalışılırken vatandaş, ekranlardaki ahlaksızlıklara karşı caydırıcı yaptırımlar uygulamayan RTÜK'ü görevini yapmaya çağırdı.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Uyan Türkiye

Bu Amerikan cı ülkenin başına bela olacak. Devlet uyuma.

TürkOğlu

NORMAL KARŞILAMAK GEREK ÇÜNKÜ DEVLETİMİZ VE MİLLETİMİZ HAÇLI LAİKLİĞİ BENİMSİYOR , EĞER RAHATSIZSANIZZATEN MİLLETİN % 90 LAİK ÜLKEDE YAŞIYOR DİNİN VE MİLLİYETİN NE OLDUĞUNU BİLMİYOR Kİ ANLASI
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23