Rıdvan Dilmen'den kritik uyarı: Halkımız bu tuzağa düşmesin

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Almanya ile Türkiye'nin EURO 2024'ü alabilmek için kıyasıya bir rekabete girdiğini belirterek, Alman medyasının Türkiye'yi karalama çalışmalarına karşı vatandaşları uyardı.

16 Eylül 2018 Pazar 13:40
Rıdvan Dilmen'den kritik uyarı: Halkımız bu tuzağa düşmesin

Türkiye ile Almanya EURO 2024'ü alabilmek için kıyasıya bir yarış içine girdi.

Futbol şölenine kimin ev sahipliği yapacağı merak konusu olurken, Almanya'nın kirli çalışma içinde olduğu ortaya çıktı.

BELDEN AŞAĞIYA VURUYORLAR

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Almanya'dan bazı medya kuruluşlarının Türkiye'ye gelerek, karalama görüntüleri çektiğini söyledi.

Dilmen, halkı bu konuda uyarırken 'Almanlar belden aşağıya çalışıyorlar. Bütün televizyonları yollamışlar Türkiye'ye, belli yerlerde halkımızda tuzağa düşmesinler, propaganda amaçlı halkla röportaj yapıyorlar. Biliyorsun istedikleri kesecekler oradan. Bizim halkımız da lütfen bu tuzağa düşmesinler. Korkunç bir şekilde Türkiye düşmanlığı için buralarda kamerayla dolaşıyorlar, belden aşağıya çalışıyorlar.' diye konuştu.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Eylül 2018 Pazar 13:40

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Şubat 2019