• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Putin zaliminin zulmü varsa mazlumun Allah’ı vardır

Gazetemiz okurlarından Aydemir Hüdai, "Putin zaliminin zulmü varsa mazlumun Allah’ı vardır" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

Yeniakit Publisher
2020-03-10 12:17:00 -
Putin zaliminin zulmü varsa mazlumun Allah’ı vardır

Bir gün aslan bir av yakalamış kurda demiş ki ben şu derede pençelerimi yıkamaya gidiyorum ben gelene kadar şu avı güzel bir paylaştırma yap demiş. Dereden dönünce kurt kardeş paylaştırmayı yaptın mı demiş. Kurt da evet yaptım, bu avı ikiye böldüm, yarısı senin yarısı benim demiş. Bunun üzerine aslan öfkelenmiş, sen nasıl yarı yarıya bölersin diyerek kurdu bir pençede yere sermiş. Orada bulunan tilkiye bu paylaştırmayı yap demiş. Tilki de kendine küçük bir parça ayırmış, kalanını aslana ikram etmiş. Bu paylaştırma aslanın çok hoşuna gitmiş. Tilkiye dönerek bu kadar güzel paylaştırmayı nereden öğrendin demiş. Tilki de ilerde cansız yatan kurdu göstererek kurdun halinden demiş.

Zalim Putin sahip olduğun ülkenin toprakları dünyanın büyük devletlerinden Çin ve Hindistan’ın üç katı, bu doyumsuzluk niye? Zavallı kadın, çocuk, yaşlı, silahsız sivilleri niçin bombalayarak katlediyorsun? Geride durarak Esed yapmış gibi günahsız masumları bombalıyorsun. Dünyanın en büyük devletlerinden yirmi milyon km2’ye hükmeden Osmanlı padişahı Yavuz Sultan Selim demiş ki; dünyanın üçte ikisine sığmadım ama üç metrelik mezara sığdım demiş. Zalim Putin çarlığın son ailesi Romanof ailesi, sarayının bodrumunda ailesi, çoluk çocuğu ile kurşunlanarak öldürüldü. Ondan sonra komünist lider ölürken sabaha kadar ağzından kırmızı sular gelerek, çırpınarak feci bir şekilde can verdi. Bunun peşinden Sovyetler Birliğinin zalim diktatörü Stalin ölürken dışkısı ağzından gelerek öldü. Bunlar sana bir şeyler anlatıyor mu bilmiyorum. Bunları sana ibret alasın diye anlatıyorum. Bu masumları katletmeye devam edersen senin sonun da bunlardan aşağı olmayacak. Ya bir uçak kazasında binlerce metreden düşerek parçaların bulunmayacak ya da acı bir hastalığa tutularak feci bir şekilde can vereceksin. Şimdi elinde fırsatlar var iken bu katliamdan vazgeç.

Allah insana bir mühlet verir, sonunda da Kahhar sıfatıyla cezayı keser. 1925’te Alman Führeri Hitler dünyanın anahtarlarını Allah’a teslim edeceğim dedi ama bir bodrumda kafasına silahı dayayarak feci bir şekilde intihar etti. İtalyan diktatörü Mussolini asılarak idam edildi. Cesedi onbeş gün ipte asılı kaldı. En son örnek Kasım Süleymani isimli İranlı general bir füze ile parçalanarak can verdi. Adamın cesedini parmağındaki yüzükten teşhis ettiler. Zalim Putin, sen Ortodoks bir Hristiyansın. Belki İncil’i biraz okumuşsundur herhalde. Bu kadar anlatımımdan biraz bir şeyler anlamışsındır.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hakikat ortada

Bölgemiz ve günümüzün durumu daha çok "Sarı Öküz " hikayesine benziyor...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23