Seçim 2019 Sayfası

PKK'nın sözde bölge sorumlusu öldürüldü

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Kandil'e düzenlediği hava harekatında PKK'nın sözde bölge sorumlusu öldürüldü.

15 Haziran 2018 Cuma 09:37
PKK'nın sözde bölge sorumlusu öldürüldü

Türk Silahlı Kuvvetleri terör yuvası Kandil'e hava harekatı düzenledi. Operasyonda terör örgütü PKK'nın sözde bölge sorumlusunun da aralarında bulunduğu çok sayıda terörist etkisiz hale getirildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Haziran 2018 Cuma 09:37

YORUM YAZ

  • Mehmet Ali ÖZKANMehmet Ali ÖZKAN10 ay önce
    HARİKAAAAA!Bu bir bayram müjdesi. Darısı diğerlerinin başına. İNŞAALLAH.
  • NezirNezir10 ay önce
    Sn.Bahçeli halâ af diyormu.Teröristler için demiyor,sözü anayasanın eşitlik ilkesine takılır,daha önce çıkartılan af yasasında AYM eşitlik ilkesine aykırıdır dedi ve cezaevi kapıları sonuna kadar açıldı,çıkartılacak bir af yasası ile içerde ne PKK lı nede fetöcü kalmayabilir.İnsanım aklıma takılıyor acaba amaç bumudur diye,zira Sn.Bahçeli’nin geçmişte yaptığı ani ve çok keskin (U) dönüşleri şüphelerimi artırıyor.Onun makam düşkünü olmadığı söylenir,doğrudur o Başbakanlığı reddetmiştir ama o makamı Ecevite verip,kendiside yardımcısı olmuştur.Ecevit’in adayı A.N,Sezerin Cumhurbaşkanlığına itirazsız oy verirkenAk partiye hayır demiş,mecbur kalınca Meclise girmiş ama yine ret oyu vermiştir.Gezi parkı eylemlerinde takındığı tavrı,15 temmuz gecesi,darbeye karşıyız ama Ülküceler eve demeleri ki Allah’tan ülkücüler bu emre uymadılar.Hepimiz hatırlarız Bahçeli Başkanlık sistemine çok katı bir biçimde karşı iken birden hayranı oldu ve bu günlere öyle geldik.İşte bu durumları gözönüne alınca insan ister istemez bu kanaate varabiliyor.Önümüzdeki seçimde eğer Ak Parti salt çoğunluğu yakalayamazsa afMeclisten çok rahat geçebilir, eğer böyle olursa Ömer Halis Demir’lerin ve diğer 250 şehidimizin katilleri dışarda olabilir.Milletin üstüne milletin mermisini yağdıranlar nerde kalmıştık diyebilir. Bahçelinin özelliği küçük bir yerden girip çaktırmadan büyük alanlara yerleşebilmesidir.
  • NezirNezir10 ay önce
    Devletimiz teröre karşı bekası uğruna çok güzel mücaadele veriyor,Taraflardan biri Devlet diğeri teröristler.Burada muhalefetinhangi tarafta olduğu emarelerden anlaşılmaktadır.Terörle 51 vatandaşımızın katledilmesinde azmettirici olarak yargılanan, kabe gibi tavaf edildi.Bir kucak sakallısı bile onun avukatı gibi konuştu.Terörle mücadelede tarih yazan kahraman paşamızın apoletlerinin sökülmesi tartışması yapıldı,onun morali bozulurken,bunları izleyen teröristler şımardı.Dış düşmanlar zaten arkalarında.Çok az kaldı Allah’ın izniyle kim onların safında olursa olsun terör bitecektir, onu besleyen küresel zalimler de yıkılacaktır ama bizde uyanık olmak zorundayız.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Nisan 2019