• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Pentagon’un ufo görüntüleri sonrası tartışmalara yol açtı! UNICEF'ten şoke eden film

Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu tarafından 2015 yılında çekilen uzaylılara yönelik bir tanıtım filmi büyük tartışmalara yol açtı. Son dönemde dolaşıma sokulan görüntülerin Pentagon'un ufo görüntülerinin ardından gündeme gelmesi olay oldu.

Yeniakit Publisher
2020-05-15 23:01:00 -

Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) tarafından çekilen ufo çocuklu tanıtım filmi dünya gündemine oturdu.

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Amerikan donanması pilotları tarafından çekilen üç UFO (Tanımlanamayan Uçan Nesne) videosunun yayınlanmasınına ardından UNICEF'in tanıtım filminin dolaşıma sokulması akıllarda soru işareti bıraktı.

Beyaz Tv'de ekranlara gelen Ne Var Ne Yok programında tartışılan ufo çocuklu tanıtım filmine ilişkin Erkan Trük'ten çarpıcı açıklamalar yaptı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Tata Tonga

Pentagon ufo masalı... tabi yersen... bir zamanlar da Rambo masalı vardı. Rambo vietnamlıları, Rusları yeniyordu. Uzaylılar dünyayı işgal ediyor, Amerikalılar dünyayı kurtarıyor... fareyi sevilen karakter yaptılar bunlar. Miki maus nedir arkadaş! Fare yahu!
 • Yanıtla

mustafa

KARDEŞİM AMMADA SAFTİRİKSİNİZ. BURDA GÖRÜNTÜ UZAYLI GİBİ GÖSTERİLSEDE ASIL ANLATILMAK İSTENEN EŞCİNSEL SAPKINLAR. SAPKIN EŞCİNSELLERİ UZAYLI GİBİ TANITIYORLAR BAKIN ONLARDA ASLINDA UZAYLI DEĞİL BİZDEN DİYORLAR. NASILDA SALAK GİBİ YEMİŞSİNİZ BU REKLAMI UZAYLI DİYE. BİRAZ UYANIK OLUN UYANIK. ADAMLAR UZAYLI GÖRSELİYLE BİLİNÇ ALTINA EŞCİNSELLİĞİ SOKUYORLAR. BAKIN ASLINDA ONLARDA UZAYLI DEĞİL BİZDEN BİRİ ONLARIDA UZYALI GİBİ GÖRMEYİN DİYE BİLİNÇ ALTINA MASAJ VERİYORLAR. ALIN SİZE ÖRNEK YILLARCA ÇARKIFELEĞİ SUNAN SPKER BİR GECEDE GÖREVİNDEN ALINIP YERİNE EŞCİNSEL BİR SAPKIN GETİRİLİYOR. YARIN ARTIK İZLERSİNİZ VE DURUMUN NE KADAR KÖTÜYE GİTTİĞİNİ ANLARSINIZ. YAKINDA MASA ALTINA GİRMEYEN ERKEKLERE İŞ VERİLMEYECEK HABERİNİZ OLSUN. BİR GÜN OĞLUNUZ OKULDAN GELİP BABA BEN BİR ERKEK ARKADAŞLA ARTIK İLİŞKİ YAŞIYACAM DEDİĞİNDE NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLARSINIZ. SİZ HALA ÇOCUKLARINIZA ERKEK DİYE SAHİP ÇIKMAYIN.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı