• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Pentagon: ABD, uzaylı istilasına karşı savunmasız

Yeniakit Publisher
2024-01-29 09:56:00 -
Pentagon: ABD, uzaylı istilasına karşı savunmasız

Pentagon, varsayımsal uzaylı istilası karşısında ABD'nin ulusal güvenliğinin tehdit altında olacağını söyledi.

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), uzaylı istilasıyla ilgili senaryo hazırladı. Pentagon'un imza attığı rapor, ABD'nin, böyle bir varsayımsal durum karşısında kendisini savunacak donanıma sahip olmadığını söylüyor. Gizliliği yeni kaldırılan belge, Pentago'nun, UFO'ları izlemek ve analiz etmek için kapsamlı ve koordineli bir çabadan yoksun olduğunu ortaya çıkardı.

Genel Müfettişlik Ofisi (OIG), Savunma Bakanlığı'nın savunma yeteneklerindeki bu kör noktanın 'askeri güçlere ve ulusal güvenliğe tehdit oluşturduğu' yönünde bir sonuca vardı.

Raporda belirlenen sorunları çözmek için, koruma politikalarının uygulanması ve dünya dışı bir saldırı durumunda yeni araçların geliştirilmesi de dahil olmak üzere bazı tavsiyelerde bulunuldu.

Temmuz 2022'de Pentagon, UFO raporlarını ele almak için özel bir ofisi devreye aldı.

ABD Kongresi'nde "tanımlanamayan uçan cisim" (UFO) ve "tanımlanamayan hava fenomeni" (UAP) olarak bilinen hava araçları hakkında hükümetin yıllarca bilgi sakladığı iddia edilmişti.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

ABD'de 14 yıl istihbarat görevlisi olarak çalışan David Grusch, 4 yılı aşkın bir süre içerisinde yaklaşık 40 tanıkla yaptığı görüşmelerine işaret ederek, hükümette "tanımlanamayan ve insan kaynaklı olmayan araçların olduğunu" iddia etmişti.

Grusch, bu yılın başlarına kadar UAP'leri araştıran Pentagon görev gücünde temsilci olarak yer aldığını belirterek, hükümetin yıllardır tanımlanamayan olgular hakkında enkaz toplama programı yürüttüğünü ileri sürmüştü.

Bu programlara erişim izni istediğinde kendisine bu iznin verilmediğini kaydeden Grusch, UAP'lerden "insanlara ait olmayan organik canlı bileşenleri" çıktığını öne sürmüştü.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

GizliAdam

Bana karșı da savunmasız. Tüm dünyayı yok edecek bir keșif yaptım ve o șeyin üretimine Rusya ile birlikte bașladık. Ne oldugundan kimsenin haberi yok. Boșuna lokasyon araștırma zahmetine düșmeyin. Ip ucu bulmak imkansız.

Bu siyonist katiller deas-fetö-pkk-israil vs MASKELI KATILLERINE UZAYLI MASKELISINI DE EKLEYECEK GIBI...USTILA, SOYLIRIM, TEROR, KAN, HIRSIZLIK DEYINCE AKLA SITONIST CETE ABD. INGILTETE, ALMANYA,FRANSA, AVRUPA VE K7DUZ KOPEKLERI ISRAIL GELIR

.........
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23