Park yerini unuttu, arabasını 20 yıl sonra buldu

1997 yılında Frankfurt'ta bir garaja arabasını park eden adam nereye park ettiğini unuttu, arabasını 20 yıl sonra buldu.

18 Kasım 2017 Cumartesi 20:05
Park yerini unuttu, arabasını 20 yıl sonra buldu

1997 yılında Frankfurt'ta yaşanan olayda, şu anda 76 yaşında olan kişi, park yerini unutup arabasını kayıp olarak polise bildirmişti.

Independent Gazetesi'nin haberine göre, sürücü aracını endüstriyel bir binanın garajına park etmişti. Aracın bulunması ise şans eseri yaşandı. Binayı yıkmaya hazırlanan inşaat işçileri, ortaya çıkan arabayı polise bildirdiler.

Polis, 20 yıl önce yapılan kayıp ihbarını fark etti ve aracın sahibine ulaştı. Aracını bıraktığı yerde görünce şaşkına dönen adam arabayı çalıştırmaya çalıştı ancak 20 yıldır hiç çalışmayan araba bozulmuştu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Kasım 2017 Cumartesi 20:05

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Mayıs 2019