Oturma eylemi yaparken babasının ölüm haberi ile yıkıldı

Oğlu terör örgütünün elinde olan annelerin HDP Diyarbakır il binası önündeki oturma eylemine katılan, S. Çetinkaya'nın kuzeni Aysel Bozkurt, hastanede tedavi gören babasının ölüm haberini alınca baygınlık geçirdi.

11 Eylül 2019 Çarşamba 14:16

Çocuklarının dağa kaçırıldığı iddiasıyla 3 Eylül’de HDP il binasına gelerek oturma eylemi başlatan ilk aile olan Şahap Çetinkaya’nın kardeşi hastanede hayatını kaybetti. "Başlarım sizin Kürdistan davanıza" diyerek eylemin sembol ismi haline gelen Aysel Bozkurt, eylem sırasında babasının ölüm haberini alınca fenalaştı.

"Başlarım sizin Kürdistan davanıza" sözleri ile sembol olmuştu

Çocuklarının dağa kaçırıldığı iddiasıyla 3 Eylül’de HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önüne gelen Şahap Çetinkaya’ya yeğeni Aysel Bozkurt da destek vermiş, Bozkurt HDP’lilerle girdiği tartışmada 'Başlarım sizin Kürdistan davanıza, sizin çocuğunuz hangi özel okulda okuyor, eşiniz hangi plajda’ diyerek eylemin sembol ismi haline gelmişti.

Acı haberi alınca baygınlık geçirdi

Amcasına destek vermek için bugün de HDP il binası önüne gelen Bozkurt, hastanede tedavi gören babasının ölüm haberini aldı. Babası Celal Çetinkaya’nın ölüm haberini alan Aysel Bozkurt, sinir krizleri geçirip fenalaştı. HDP il binası önünde feryadı yürekleri dağlayan Aysel Bozkurt, sağlık ekipleri tarafından sakinleştirildi. Bozkurt, sakinleştikten sonra cenaze işlemleri için taksi ile hastaneye gitti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Eylül 2019 Çarşamba 14:16

YORUM YAZ

  • çapanoğlu çapanoğlu 10 gün önce
    Başınız sağolsun yiğit abla. Igluna kavuşursun inşallah.
  • iskender1aiskender1a10 gün önce
    Asırlar boyu devam eden hep aynı medot ingiliz fesatı,osmanlıyı yikmak,dağıtmak başarıldı ! kin nefret düşmanlık hala devam ediyor ! niçin ????? !!!!!cevab= ingilizlerin dünya siyasetini nasıl yönlendirdiği biliniyor ! kıraliyet ailesi aslen arab yarımadasındaki "kelp=köpek "kabilesindendir ve 12 yahudi oymag'ından dır bir koludur.1. dünya savaşı öncesi doğudaki kürt aşiretlere katırlara yüklü altın getirmişler ve reis berzenciye osmanlı sizi eziyor,biz size yardıma geldik bu altınları hediye ediyoruz alın ve devlet kurma çalışmasına başlayin,biz sizi destekliyoruz dediler ! El berzenci hazretleri onlara ummadıkları bir ayar verdi ! "biz sultanımıza isyan etmeyiz altınlarınz sizin olsun,katırlarınızıda alın defolun gidin" bu LANETLİ sürüngen yahudi ailesihalâ o kafada ! nihayet pkk ile mücadele-lerini bize karşı açik ve gizli başlattılar.Kürt halkının görüşü o gün bu gün hiç değişmedi'ki bunu orada uturup çocuğunu isteyen anne en güzel bir şekilde dile getirdi "başlarım sizin kürdistan davanıza " dedi.Sağolsun bu kardeşlerimiz dostluğumuz ve kaderimiz beraberdir ve kıyamete kadar devam edecek.Ayrıca belirtmek isterimki insanlığın baş belâsı bu sürüngen Lânetli yahudilerdir ve dünyayi süber güçlerin arkasına ve içine gizlenerek onbinlerce senedir yönetiyor ifsat ediyorlar,arzımevud bu alçaklık içinmi ne dersiniz ?!YALANyeryüzüne ancak ALLAHIN salih kulları varis olur(bu ALLAH'IN'hükmüdür)kurandaKıyamet öncesi en büyük bozgunculuğu yani yecuc mecuc olayını yaşıyoruz,bunubilmemiz ve çok dikkatlice devletimize milletimize hatta ümmete sahip olmalıyızAyet=18/94 zülkarneyn bahsi .

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019