• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Osmanlı padişahlarına hakaretler savurmuştu! Osman Gökçek Büyükerşen’i fena hırpaladı

Yeniakit Publisher
2024-02-15 14:35:00 - 2024-02-15 14:38:00

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in Osmanlı padişah, şehzade ve seferleri hakkında sarf ettiği sözlere AK Parti Ankara Milletvekili Osman Gökçek tepki gösterdi.

AK Parti Ankara Milletvekili Osman Gökçek'ten Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in Osmanlı padişah, şehzade ve seferleri hakkında sarf ettiği sözlerine tepki geldi.

Osman Gökçek, Beyaz TV'de katıldığı programda, "Bunun her yeri hoca olsa ne olur. Sen aşağılık bir adamsın. Osmanlı padişahlarımıza kadın kız aramak için sefer başlattı diyecek kadar yalan atan aşağılık bir adamsın. Osmanlı padişahlarımızın tırnağındaki pislik dahi olamayacak karakterde adamsın. Fatih Sultan Mehmet kendine kadın bulabilmek için mi İstanbul'u fethetti. Yavuz Sultan Selim Mekke'ye, Medine'ye kadar kendine kadın bulabilmek için mi mücadele verdi. Bu kadar şehit verdi. Bunlar ahlaksız adamlar. Demek ki senin beyninin arkasında bu tip düşünceler var ki sen kalkıp bunu insanlara iftira olarak atıyorsun. Kaset operasyonlarını CHP çok iyi bilir. Siz kendi geçmişinize bakın Osmanlı hakkında konuşabilecek zerre kadar hadde sahip değilsiniz. Böyle aşağılık insanların Türkiye'de belediye başkanlığı yapmasından da utanç duyuyorum" dedi.


ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

YILMAZ DURMUŞ

Malesef chpkklılarda genelde Osmanlı düşmanlığı var. T.C. Osmanlı İmparatorluğunun bakiyesi değilmidir. Aslını inkar edene ne denir, bunların tamamına yakınını Sayın Osman Gokçek dile getirerek hislerimize tercüman olmuştur

Hamido

Allah cc senden razı olsun , mendebur kafire haddini bildirdiğin için .
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23