• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Örnek hareket: Macaristan'dan eşcinsel sapkınlara ağır darbe!

Yeniakit Publisher
2020-04-28 17:46:00 - 2020-04-28 17:54:47
Örnek hareket: Macaristan'dan eşcinsel sapkınlara ağır darbe!

Macaristan’da Victor Orban hükümeti eşcinsel sapkınları yasal olarak tanınmasını ortadan kaldıran bir yasa hazırlığında olduğu bildirildi.

Macaristan’da Victor Orban başbakanlığındaki hükümet, yeni planlarından biri, cinsiyeti “ilk cinsiyet karakteristiklerine ve kromozomlarına dayanan biyolojik cinsiyet” olarak tanımlayan bir yasa tasarısını Meclis’ten geçiriyor.

Cinsiyet değiştirmek ve sapkınlık yasadışı olacak

Macaristan Parlamentosu'nda tasarının kabul edilmesi durumunda ülkede eşcinsel sapkınların yasal olarak tanınmasına son verilecek, kimlik kartlarındaki cinsiyeti değiştirmek ise yasadışı hale gelecek.

Sapkınlar kaçacak yer arıyor

Kimlik kartlarındaki cinsiyeti doğumdaki cinsiyet olarak belirleyen tasarının yasalaşması durumunda, birçok eşcinsel sapkının ülkeyi terk edeceği belirtiliyor.

Öte yandan cinsiyet değiştiren birçok eşcinsel sapkının yeni kimlik başvurularının bekletildiği belirtildi.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sassas

Yav biz müslüman bir millet değilmiyiz neden bizi geriyorsunuz .....lere ....sızlara kanun çıkarıyorsunuz livata dinimizde suç kanundada suç olsun zina tekrardan suç sayılsın millet rahat etsin yüreği yeten varsa ülke olarak iki maffe için oylama yapalım varmı gündeme getirecek baba yiğit koministi dönmsi döneni hep bişiler istiyor bende iki madde istiyorum

isimsiz

Macaristan'ı alkışlıyorum. İnşAllah Macaristan yakında Müslüman bir ülke olur.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23