Oktar'ın bahçesindeki hayvanlar barınağa gönderildi

Adnan Oktar'ın yaşadığı villanın bahçesindeki köpekler ile tavus kuşları, polis  ekipleri koordinesinde Üsküdar Belediyesi ekiplerince barınağa götürüldü.

12 Temmuz 2018 Perşembe 22:12
Oktar'ın bahçesindeki hayvanlar barınağa gönderildi

Adnan Oktar'ın Çengelköy'deki villasının bahçe kapısındaki mühür polis  ekiplerince söküldü.

İçeride metal dedektörle arama yapan ve yerleşkede incelemelerde  bulunan polis, bahçedeki farklı alanlarda çelik halata iplerle bağlanmış  köpekleri ve 2 tavus kuşunu Üsküdar Belediyesi ekiplerine teslim etti. Villanın girişinde bulunan bir köpek de yine ekiplerce alındı.  Operasyon sonrası sahipsiz kalan köpekler ile tavus kuşları, Üsküdar Belediyesi  Hayvan Barınağı'nda koruma altına alındı.

Bu arada, operasyon sırasında evin bahçesinde kalan bir araç tutanakla  sahibine teslim edilirken, lüks marka bir cip de çekiciye yüklenerek götürüldü.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Temmuz 2018 Perşembe 22:12

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Şubat 2019