• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Öğrencilere Allah'ın varlığının anlatılması, laikçi yobazları kudurttu!

Din ve Ahlak Bilgisi dersinde, Müslüman milletin Müslüman evladı olan öğrencilere Allah'ın varlığını konu alan bir video izletilmesi, Laikçi Yobazları kudurttu.

2019-11-16 20:15:00 -

 yeniakit.com.tr 

Milli değerleri savunduğunu iddia eden İYİ Parti'nin yayın organı Yeniçağ, Allah'ın varlığının anlatıldığı bir videonun sınıfta öğrencilere izletilmesini hazmedemedi ve 'Bediüzzaman Said Nursi' üzerinden öğretmeni hedef aldı.

Yeniçağ, Allah'ın varlığının anlatıldığı videoyu hazmedemedi

Allah'ın varlığının anlatıldığı videonun izletilmesini skandal olarak değerlendiren Yeniçağ, videoda Bediüzzaman Said Nursi Hazretlerinin geçmesi nedeniyle "Okulda Said Nursi propagandası" başlığıyla skandal bir habere imza attı. 

ABC Gazetesi de geri kalmadı

Yeniçağ'ın kuyruğuna takılan ABC Gazetesi isimli Laikçi Kemalist internet sitesinin de Din dersindeki videoyu izleten öğretmeni hedef alması manidar karşılandı.

Vatandaşlardan büyük tepki

Sözkonusu skandal haberlere ise sosyal medya kullanıcısı vatandaşlar büyük tepki gösterdi:

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Özgür

Allah cc o öğretmenden razı olsun. Allah cc sözünden ve iman ilminden ancak kafirler ve münafıklar rahatsız olur. Onlar derste darvin anlatınca bilim, bizde bediüzzamanın hz gibi bir alimin adı geçince propaganda oluyor. Her üren ite taş atsak yerde taş kalmazdı.
 • Yanıtla

Aziz Metin

İnsan bilmediği şeyin cahili, cahili olduğu şeyin de düşmanıdır. Halbuki tarafsız gözle okunup anlamaya çalışılsa, ne mükemmel bir eser olduğu anlaşılacaktır.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23