Nevşehir Belediye Başkanı Arı’nın çocuk sevgisi

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, gittiği her yerde gençlerin ve çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

23 Mayıs 2019 Perşembe 09:00
Nevşehir Belediye Başkanı Arı’nın çocuk sevgisi

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, gittiği her yerde gençlerin ve çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Başkan Arı’yı gören küçük yaştaki çocuklar ve öğrenciler hemen etrafına toplanıp sarılarak sevgilerini gösterirken Arı’da onlara çeşitli hediyeler dağıtarak sevgisi gösteriyor.


Belediye Başkanı Rasim Arı, belediye başkanlığı görevine başladığı ilk günden bu yana özellikle gençlerin ve çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Gittiği programlarda ve saha çalışmalarında Arı’nın etrafında toplanan gençler ve çocuklar, Arı ile fotoğraf çektirerek sohbet ediyor.


Gençlerin ve çocukların bu ilgisinden bir hayli mutlu olan Başkan Arı, gerek makamında gerekse de esnaf ziyaretleri ve saha incelemeleri sırasında karşılaştığı çocuklarla tek tek ilgileniyor. Çocuklara sürekli çeşitli hediyeler dağıtan Başkan Arı, gençlerin ise isteklerini geri çevirmiyor.


Gün içerisindeki yoğun mesaisindeki en büyük enerji kaynağının gençler ve çocuklar olduğunu belirten Başkan Arı: “Bende bir babayım ve çocukları çok seviyorum. Gençler ve çocuklar benim en büyük enerji ve mutluluk kaynağım. Onlarla aramızda sıcak bir ilişki var. Beni bir belediye başkanı olarak değil de bir ağabey gibi görüyorlar ve aramızda çok güzel diyaloglar geçiyor. Bu şehrin geleceği olan, pırıl pırıl gençlerimizin gözlerindeki ışıltı bana gelecek için umut veriyor. Onları sevindirmek, isteklerini yerine getirmek bana çok büyük mutluluk veriyor.” diye konuştu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Mayıs 2019 Perşembe 09:00

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Haziran 2019