• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Netenyahu ve Biden dünyayla alay ediyor!

Yeniakit Publisher
2023-11-06 23:51:00 - 2023-11-07 01:03:31
Netenyahu ve Biden dünyayla alay ediyor!

ABD Başkanı Joe Biden ve İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu dünyayla adeta alay eden bir açıklamaya imza attı.

Beyaz Saray, Joe Biden ve Binyamin Netanyahu'nun telefonda görüştüğünü açıkladı.

Açıklamada, görüşmede İsrail, Gazze Şeridi ve Batı Şeria'daki son gelişmelerin ele alındığı aktarıldı.

Katil İsrail ile destekçisi ABD'ye ilişkin kullanılan şu ifade, kamuoyuyla alay edildiği yorumuna sebep oldu: "İki lider, Gazze Şeridi’ne yönelik insani yardımlardaki artışı memnuniyetle karşıladıkları ve yardımların önemli ölçüde artırılmasını ele aldılar"

Beyaz Saray'ın açıklaması şöyle devam etti:

“İki lider, sivillere devam eden çatışma alanlarından güvenli bir şekilde ayrılmaları için fırsat verilmesi, insani yardımların ihtiyaç sahibi sivillere ulaşması ve rehinelerin serbest bırakılmasını sağlamak için taktiksel duraklama ihtimalini tartıştı”
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Amine

Rabbim alay etmez,zamanı gelince gerekeni yapar,o zaman görürler neyin ne olduğunu.

Kaan

Niye belasını versin. Sen 2 milyar müslümansın, adamlar 8 milyon. Adamlar malın en kalitesini üretiyor hile hurda yapmazlar. Müslümanların malı çürük, üç kağıt dolu. En küçük bir olayda onlar dayanışma içinde olsun sen paramparça. Onlar dininin gereğini yapsın sen dininin emrettiğinin tam tersi iş yap. Allah rızası gözetme. Sonra Allah onları yok etsin. Yok öyle bir şey kusura bakma. Selahattin Eyyubi'nin meşhur hikayesini hatırlatmak isterim. Genç cuma hutbesinde büyük komutana niçin gaza etmiyoruz, niçin savaşmıyoruz, Kudüs'ü hemen feth edelim diyor. Eyyübi ses çıkarmıyor. Ertesi günü sabah namazında o dün bize çıkışan genç nerede diye soruyor. Genç yok ve tarihi iman dolu cevabı yapıştırıyor. Sen sabah namazına devam ettiğinde biz fetih yaparız. Bu hadise bu gün islam ümmetinin içerisinde bulunduğu durumu çok güzel özetliyor vesselam.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23