• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Netanyahu'nun psikiyatristi intihar etti! Bıraktığı not ortaya çıktı: Zihnine girmeye çalıştım fakat

Yeniakit Publisher
2023-11-13 12:48:00 -
Netanyahu'nun psikiyatristi intihar etti! Bıraktığı not ortaya çıktı: Zihnine girmeye çalıştım fakat

Terör devleti İsrail'in eli kanlı Başbakanı Netanyahu'nun psikiyatristi Dr. Moshe Yatom'un evinde ölü bulunduğu öğrenildi. İntihar ettiği belirlenen psikiyatristin evinde bulunan notta Netanyahu ile ilgili ifadeler dikkat çekti.

Terör devleti İsrail, abluka altındaki Gazze'de sivil katliamlarına devam ediyor.

İsrail'in kanlı saldırıları sürerek teröristbaşı Binyamin Netanyahu'nun psikiyatristi Dr. Moshe Yatom'un evinde ölü bulundu.

"SORUMLU NETANYAHU"

Dr. Ali Demirdaş'ın Global Village Space isimli siteye dayandırdığı haberine göre; intihar ettiği belirtilen Yatom'un, Netanyahu'yu 'yalan şelalesi' olarak tanımladığı ve yaşananlardan İsrail Başbakanı'nı sorumlu tuttuğu belirtildi.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

'ZİHNİNE GİRMEYE ÇALIŞTIM AMA...'

Söz konusu haber sitesinde ünlü İsrailli psikiyatrist Yatom'un ölümüne ilişkin, "Netanyahu'yu umutsuzluğunun kaynağı' olarak göstererek intihar etti. Dokuz yıl boyunca Netanyahu'nun 'esrarengiz' zihnine girmeye çalıştım fakat 'yalan şelalesi' tarafından mağlup edildim. Netanyahu'yu tedavi ederken yenilmez olan kişiliğim parçalandı" ifadeleri yer aldı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

senin liderlerin öyle asıl.yalancı chp trolü...

yalan şelalesi ve bu halkın asırlık düşmanı senin peşinden gittşklerin. uyuz. ruh hastası. sahi sen emekli misin emekçi misin. yıksa chp nin mutlu müreffeh mamur tuzu kuru köylerinden bakırköy kadıköy ataköy... hangi köydensin.ülkenin başındaki kadar taş düşsün başına.senin kafandakilerin hepsinin o içi boş kafalarına.sokağa çık bakalım açlık çeken(!) senin gibi emekli ve de emekçileri gör.mayıstaki iki şamar yetmerdi. bitemediniz.bu millerin yakasını bırakmadınız.....

İntihar mı?

Delil karartma mı?
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23