Netanyahu'dan 'din' sömürüsü! Seçime saatler kala dikkat çeken ziyaret

Siyonist İsrail'in eli kanlı Başbakanı Binyamin Netanyahu, ülkesinde yapılacak erken genel seçimlere saatler kala işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa’nın Burak (Ağlama) Duvarı'nı ziyaret etti.

17 Eylül 2019 Salı 07:43
Netanyahu'dan 'din' sömürüsü! Seçime saatler kala dikkat çeken ziyaret

Terör devleti İsrail’in katil Başbakanı Netanyahu, geniş güvenlik önlemleri altında işgal altındaki Doğu Kudüs’te Mescid-i Aksa’nın güney batısında bulunan Ağlama Duvarı’nı ziyaret etti.

Netahyahu’nun sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlanan ziyarette, İsrail Başbakanı, bir notu Ağlama Duvarı'ndaki aralığa sıkıştırdıktan sonra dua etti.

Seçime saatler kala yaptı

Hahamların eşlik ettiği Netanyahu’nun, seçimlere saatler kala Ağlama Duvarı’nı ziyaret etmesi dikkati çekti.

Netanyahu’nun eşi Sara Netanyahu da 9 Nisan’da yapılan erken genel seçimler sırasında Harem-i Şerif’in Burak (Ağlama) Duvarı’nı ziyaret ederek, eşinin başarısı için dua etmişti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Eylül 2019 Salı 07:43

YORUM YAZ

 • YakupYakup1 ay önce
  Karar verin mescid-i aksanın duvarımı yoksa yahudilerin kutsal saydığı ağlama duvarımı bildiğim kadarı ile mescid-i el-aksa yıkılan eski yahudi tapınağının üzerine inşa edildi
 • FatihFatih1 ay önce
  Seçim sabahı Eyüp Sultan Camii'nde Sabah namazını kıldı.
 • RteRte1 ay önce
  Bize kimi hatırlattı acaba?
 • abdullahabdullah1 ay önce
  bu kaatil siyonistler dünyadaki emperyalist, işgal, ilhak, katliam ve yayılmacı-ayrımcı siyaset peşindedir, kendilerinin TIPKIHİTLER GİBİ "ÜSTÜN IRK" olduğuna inanırlar,dini bir maske ve kılıf olarak kullanırlar.... samimi imüteyyin musev vatandaşlar Hz.Musaya indirilen 10 EMİR deki "ÖLDÜRMEYECEKSİN!" emrinin böyle alçakça TAM TERSİNİ yapamazlar... bunları kandırmaya çalışıyor böyle din istismarıyla HIRSIZ KAATİL ŞA..ATAN
 • Abdullah MuratAbdullah Murat1 ay önce
  İsrail din devletidir. Stratejileri kuranda bahsedilen yeralan vadedilmiş topraklara ulaşmaktır.Devlet başkanları bunun için hizmet eder. evet Allah onlara toprak vaadetmiştir ve zamanında onları diğer insanlardan üstün tutmuştur Kuranda bu vaadini tamamladığını bildirmiştir Lakin onlar anlamaz ve kendilerini Allahın sevgili kulu olarak görürler Onlar lanetlenmişlerdir. Kuranıda inkar etmeleri sebebiyle onlar kafirler topluluğunun üyesidirler. artık en reziller arasındadırlar ama anlamazlar. Kalpleri katı ve artık azları hidayet olur. Onları dost edinen ise onlardan olur.
 • MâlumMâlum1 ay önce
  Bazı ultra ortodoks yahudilerin kehanetine göre bu seçimde de hükümet kurulamayacakmış. Sonra savaş çıkacak ardından Mesihleri gelecekmiş. İlginç."Seçimin olduğu ama hükümetin olmadığı bir zamanda Mesih gelir."

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Ekim 2019