• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Neresinden bakarsan bak rezalet! İYİ Partili eski ortak İmamoğlu’nu ifşa etti

Yeniakit Publisher
2024-02-24 12:29:00 -

İYİ Parti İBB eski Meclis Üyesi Taylan Yıldız, ortaklık bozulunca, İBB’de CHP’nin yaptığı pislikleri ortaya dökmeye başladı.

Sosyal medyada muhaliflerin, “İnternetçi abi” diye ünlendirdiği, İYİ Parti İBB eski Meclis Üyesi Taylan Yıldız, yerel seçimler öncesi İBB bağımsız başkan adayı oldu.

İYİ Parti’den ayrılıp belediye başkanlığı için aday olunca Yıldız, İBB’de CHP’nin yaptığı pislikleri ortaya dökmeye başladı.

İBB'de süper verimsizlik var” diyen Taylan Yıldız, CHP’li yönetimin belediyede nasıl israf yaptığı anlattı. Ayrıca Yıldız, İstanbul aydınlatma projesinden sorumlu kişinin TFF 2’nci Lig hakemi olduğunu söyledi ve liyakatsiz atamaları da ifşa etti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Talip Agbi

Trabzon Rumu olan Eko ejdadi gibi yalan Dolan, hirsizlik ne arasaniz var. Cesitlinoyunlarla cebine milyarlar akitti.

resat

bakın SIz ,BU PARTİYİ VEDE ADAYLARINI ,hizmet yapma ve yapmamakla ölçüp değerlendirmeniz hata,bakın bu kişiler ve bu parti hizmet için kurulmuş bir parti değildir ,bunların yegane misyonu ,bu topraklarda batıcılığı ,batı perestliği yaymak ve eskinin (islami yaşam ve idare tarzının ) geriye dönmesini önlemektir, kendilerini bu hususta yaptıkları ile değerlendirirler ,başarı bunlar için budur ,,mesela siz köprüden ,tüp geçitten ,hava alanından ,kaandan bahsederken , bunlar birden ,burası atatürk cumhuriyeti yada türkiye laiktir laik kalacak diye bağırmaya başlar, işte budurum bunların sadece bu işlerle birilerince görevlendirildiğinin vede biliç altlarına sadece bunun yerleştirildiğinin kanıtıdır ,,hatta siz bizim dediklerimizi yapın gerisins kafa yormayın garantisi verilmiştir kendilerine ,kanun tanımaz bir tavır içinde olmalarıda bundandır ,,yapılan hizmetleri küçümserler, inkar ederler,
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23