• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Nepal can derdinde İsrail organ peşinde

Yeniakit Publisher
2015-04-30 08:04:00 - 2015-04-30 08:04:50
Nepal can derdinde İsrail organ peşinde

İsrail deprem felaketi sonrası Nepal’e gönderdiği bir uçakla yüzlerce yetim kalan çocuğu kaçırarak İsrail’e götürdü. Siyonist İsrail devleti, bu çocukları organ mafyalarına satıyor.

MÜCAHİT GÜNDOĞDU / MUSTAFA ŞEVGİN / ANKARA - Nepal 7.9 şiddetindeki depremle tarihinin en büyük yıkımlarından birini yaşarken, İsrailli ajanlar gözünü depremde yetim kalan çocuklara dikti. Türk yardım ekipleri canhıraş şekilde enkaz altında kalan yaralıları kurtarma derdine düşerken, İsrailli ajanlar yetim çocukları İsrail’e kaçırmanın peşinde. İsrail, deprem felaketi sonrası Nepal’e gönderdiği bir uçakla yüzlerce yetim kalan çocuğu kaçırarak İsrail’e götürdü. Siyonist İsrail devleti, bu çocukları organ mafyalarına satıyor. İsrail kaynaklı bazı sitelerde yer alan haberlerde yardım ekibi adı altında Nepal’e giden İsrailli resmi görevlilerin 24 Nepalli çocuğu İsrail’e kaçırdığını doğruladı.

NEPALLİ KADINLARA TAŞIYICI ANNELİK YAPTIRIYORLAR

İsrail’in depremden önce, uzun yıllar boyunca Nepalli kadınları “taşıyıcı anne” olarak kullandığı da ortaya çıktı. Yeni Akit’e konuşan Nepal’in önemli bir sivil toplum kuruluşunun temsilcisi, İsrail’in uzun yıllar boyunca Nepalli kadınları “taşıyıcı anne” olarak kullandığını, çocukların doğduktan bir süre sonra İsrail’e götürüldüğünü açıkladı. İsrailli erkeklerin spermlerini göndererek Nepalli kadınların bedenini kullanmaları ve ülkeler arası insan ticareti yapmaları büyük tepkilere neden oldu. İsrail, Filistin’e saldırdığında, birçok ülkede yaşayan Yahudiler, İsrail’e savaşmak için gidiyordu. Bunun nereden ve nasıl kaynaklandığı merak edilen büyük bir soruydu. Bu depremle birlikte, İsraillilerin Nepalli çocukları İsrail’e kaçırdıklarının görüntülenmesi, küresel insan ticareti ağını ortaya çıkaracağa benziyor. Görüştüğümüz Nepalli şahıslar, Nepal ve özellikle Kadmantu’da İsraillilerin çok aktif olduğunu, İsrail’in Nepal’de olduğu gibi birçok yoksul ülkede çocuk ticareti yaptığını söylediler.Yeni Akit

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23