• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ne kadar vefasızsınız

Gazetemiz okurlarından İhsan Aydemir, "Ne kadar vefasızsınız" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

Yeniakit Publisher
2020-02-15 12:07:00 -
Ne kadar vefasızsınız

İhsan Aydemir

Bak dostum...körden değil nankörden, yüzsüzden iki yüzlüden, tipi bozuktan değil sütü bozuktan korkacaksın. Şimdi birilerine sormak lazım, siz de şahitsinizki Ak Parti nasıl kuruldu ne badireler atlattı, nasıl başına çorap örülmek istendi. İktidar verilecek verilmeyecek, hemen darbe oldu olacak. Cumhurbaşkanı seçtirilmeyecek, seçtirmemek için nelere başvurmalar, partiyi kapatmak için dava açmalar. Daha neler, neler.

Peki ey Abdullah Gül, Ali Babacan, A.Latif Şener, İdris Naim Şahin, Beşir Atalay, Ahmet Davutoğlu ve benzerleri siz ne kadar vefasızmışsınız, siz nasıl dava adamıymışsınız. Aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir  az da olsa size göre haklı tarafınız da olabilir ama hemen düşman mı olmanız gerekiyor.

Siz her biriniz en yüksek görevlere getirildiniz. Ömür boyu mu o görevlerde bulunmanız  gerekiyor. Siz sırf yıkmak için parti kuruyorsunuz, kazanmak için değil. Ve niye zahmet çekiyorsunuz pek âlâ CHP var gidin oraya millet vekili olun Bekâroğlu, Latif Şener oldu da siz niye olmayasınız. Hatta Karamollaoğlu da çok güzel yakışır.

Sizi Türkiye’nin siyasi tarihini okumaya davet ediyorum. Geçmişi, ülkenin maddi manevi nerelerden geldiğini, neler çektiğini düşünmeye davet ediyorum. Hadi gayret şu ülkeyi CHP’ye teslim edin. Siz hırs ve kininizin esiri olmuşsunuz.

Şunu unutmayın tarih sizi affetmeyecek ve bu millet sizi bağışlamayacaktır. Rahmetli ERBAKAN sizi tanıyamamış ve size nasıl sabretmiş!.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Berzah_

Güzel yazmış rahmetli Erbakan hocamız sadece o isimleri tanıyamamış o isimlere ak parti genel başkanının adınıda ekleseydiniz onu neden muaf tuttunuz,koltuk olayına gelince sadece onlar değil hiç bir siyasetçi bırakmak istemiyor,ecevit yürümekte zorlanıyordu ama başbakanlık yapıyordu,kendince haklıydı,sorsanız benden başkası bu koltuğa layık değil,benden iyisimi varki derdi,saydığınız bu isimlerde aynısını söyler,tabi sayın başkanımızda onuda unutmayalım
 • Yanıtla

ilkgun salih

aynen katiliyorum benim dusuncelerimi cok guzel ifade etmissiniz.merak etmeyin bir sepet bozuk yumurtadan bir saglam cikmaz
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23