MYK toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında başladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı sonuçlarının değerlendirileceği Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında başladı.

25 Haziran 2019 Salı 16:47
MYK toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında başladı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı başladı. MYK'da, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı sonuçlarının değerlendirileceği bildirildi.

Yargı reformu paketi de ele alınacak

MYK'da Meclis gündemine gelecek konularla ilgili de Meclis Grup yönetimi tarafından sunum yapılacak. 15 Temmuz'a kadar çalışması planlanan Meclis'te görüşmelerine başlanacak yasa teklifleri ile Meclis gündemine gelmesi beklenen yargı paketlerine ilişkin değerlendirmeler yapılacak. Toplantıda bu hafta Meclis Başkanlığı'na sunulması beklenen yargı reformu paketi ile ilgili yasal düzenlemenin de ele alınacağı bildirildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Haziran 2019 Salı 16:47

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Temmuz 2019