Hint gazeteci ‘Müslümanlara soykırım yapalım’ dedi, hükümet tarafından ödüllendirildi!

Hint gazeteci Jagrati Shukla Müslümanların öldürülmesini, gerekirse soykırım yapılmasını söyledi. Bu sözlerinden sonra hükümet kanalı Lok Sabha TV, kendisine görev verdi.

16 Mayıs 2018 Çarşamba 15:38
Hint gazeteci ‘Müslümanlara soykırım yapalım’ dedi, hükümet tarafından ödüllendirildi!

Ömer E. Keçeci yazdı…

 yeniakit.com.tr  özel 

Jagrati Shukla adlı Hint kadın gazeteci, soykırım, kitlesel imha gibi vahşice düşüncelerini açıkça yazıp savunmakta bir beis görmediği halde, Hindistan’daki mevcut hükümetin kanalı Lok Sabha Tv’de kendisine görev bahşedildi.

“KEŞMİR’DEKİ HERKESİ ÖLDÜRÜN”

Keşmir vadisindeki tüm bu terörist ve onlara yardım edenlerden kurtulmak için yapmamız gereken soykırımsa, soykırım yapalım” yazan Shukla, bu tip canice düşüncülerini tek bir sefer ifadeyle kalmamış, tekrar tekrar on binlerin öldürülmesini savunmuştu.

Nitekim 11 Haziran 2016’da attığı twitte de, “Keşmir vadisindeki herkesi öldürün. Biraz nüfus kontrolü ve haşere ile mücadele yapalım…” sözlerini sarf etmişti.

Birbirleriyle sarmaş dolaş oldukları İsrailli Siyonistler gibi Jagrati Shukla’nın da, tüm vahşet ve şiddeti işleyip savunanlar oldukları halde kendilerini en ağır bir mağduriyet içindeymiş gibi sunmaktan da içtinap etmemişti. 29 Ocak 2018’de attığı twitte bunun bir örneğini veren melun kadın, “…Hakikat şu ki, onlar değil, biz korku içinde yaşıyoruz. Daha fazla değil. Her daim ölümcül silahlar taşıyın, onlar bizi öldürmeden, siz onları öldürün” yazmıştı.

İSLAM DÜŞMANI CAHİL, SADECE MÜSLÜMANLARIN DEĞİL, SİHLERİN DE KIYIMINI SAVUNDU

Mevcut hükümetin destekçisi gözü dönmüş kadın, sadece Müslümanların soykırımını müdafaa etmekle kalmayıp, kendi kafa ve eylemleriyle problem yaşamış hemen herkesin doğranmasını müdafaa edecek bir telakkide olduğunu da gözler önüne sermişti. Bu kabilden bir örnek olarak, 1984 ayaklanmalarında 20.000’den fazla Sih’in kıyıma uğraması meselesinde, Sihlerin bunu hak ettiğini, onların da yok yere Hinduları öldürdüğünü yazmıştı.

Sihler dünya basınında, Hindistan’daki zulme uğrayan azınlıklar içinde zikredilip durumlarını daha iyileştirebilmek yaptıkları protestolar sebebiyle ordu tankları ve 70.000 kadar askerle taarruza uğramıştı. Hadiselerin görgü şahitlerinin de enteresan anlatımları olmuştu. Bunlardan birinde ordunun kuşattıkları noktada, saklananlara askeri yetkililerin anons yaparak dini duygularına da hitap edip, kendilerini güvenli surette evlerine ulaşma sözü verdiği, fakat her kim buna inanıp çıkarsa vurup katlettikleri anlatılmaktaydı. Teröristlerin bulunduğu şüphesiyle kadın ve çocukların dahi öldürülmesi emri verilmesi, İnsan Hakları Komitesi tarafından da tepki almıştı.

Jagrati Shukla’nın 15 Kasım 2017’de attığı bir twitte ise, İslam’ın kadınlara ikinci sınıf insan muamelesi yaptığını yazarak açıktan İslam dinini hedef aldığı da görülmüştü.

Haftanın Özeti

Haber Tarihi: 16 Mayıs 2018 Çarşamba 15:38

YORUM YAZ

 • hercaihercai8 ay önce
  Vay Sorospu vay! Canin cehenneme! Gayya kuyusu sana derin bile gelmez!
 • ibrahim aydemiribrahim aydemir8 ay önce
  Acik gözmüs baba tarfindan CHP li ana tarafindanda Fetö cü aksenere akraba galiba. CHP de islama saldirmayi söz verdi camileri ahira cevirip halifelifgi kaldirdi müslümanlara eziyet etti asti .osmanli bakiyesi türkiyeyi ingilizlerden kapti.
 • Harun Harun 8 ay önce
  İnşallah ilk sen geberirsin sonrada senin gibiler
 • Özgür Özgür 8 ay önce
  Cehennemin lüzumu ve Allah ın cc hikmeti yine tezahür etti

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Ocak 2019