MÜSİAD Genel Başkanı Kaan BİLSEM’i inceledi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Karadeniz Ereğli Bilim ve Sanat Merkezi’ni ziyaret etti.

17 Haziran 2019 Pazartesi 14:35
MÜSİAD Genel Başkanı Kaan BİLSEM’i inceledi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Karadeniz Ereğli Bilim ve Sanat Merkezi’ni ziyaret etti.


MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Karadeniz Ereğli Bilim ve Sanat Merkezi’ni (BİLSEM) ziyaret ederek, Merkezde MÜSİAD Karadeniz Ereğli Şubesi ve üyeleri tarafından yaptırılan 3 laboratuvar ve 1 adet toplantı salonu ile diğer laboratuvarlarda incelemelerde bulundu.MÜSİAD Genel Başkanı Kaan’a, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, MÜSİAD Karadeniz Ereğli Başkanı Abdulkadir Çınar ile protokol ve MÜSİAD üyeleri eşlik etti. Ziyarette Karadeniz Ereğli Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Serkan Çakır, Genel Başkan Kaan’a laboratuvarların özellikleri ve merkez olarak yaptıkları faaliyetler hakkında bilgiler aktardı.MÜSİAD Karadeniz Ereğli Yönetim Kurulu koordinasyonunda BİLSEM’de yaptırılan laboratuvarlarda incelemelerde bulunan Kaan, Şube Başkanı Abdulkadir Çınar’a ve MÜSİAD üyelerine sadece BİLSEM’de değil, MÜSİAD Eğitim Başarı Ödül Töreni programı ile bölge genelinde de eğitime verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Haziran 2019 Pazartesi 14:35

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Temmuz 2019