Muharrem İnce'nin mitinginde dikkat çeken fotoğraf

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Diyarbakır mitingine fazla sayıda HDP'linin katıldığını söylemişti. Erdoğan'ın bu sözlerinin ardından tekrar gündeme gelen Muharrem İnce'nin Diyarbakır mitinginin fotoğrafları dikkat çekti.

13 Haziran 2018 Çarşamba 14:07
Muharrem İnce'nin mitinginde dikkat çeken fotoğraf

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muharrem İnce'nin Diyarbakır mitingine çok sayıda HDP'linin katıldığını söylemişti.

"AK PARTİLİ KARDEŞLERİM DE VARDI"

Kayseri'de halka hitap eden Muharrem İnce Cumhurbaşkanı Erdoğan'a cevap verecerek, "Erdoğan Muharrem İnce'nin mitingine HDP'liler de gitmiş diyor. Diyarbakır'da benim mitingimde AK Partili kardeşlerim de vardı. Kimseyi dışlamayacağız, 81 milyon herkesi kucaklayacağız." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstihbarat bana 'HDP' dedi

HDP DESTEĞİ

Kandil'in partisi HDP'nin destekçileri, Diyarbakır'da Muharrem İnce için mitinge katılmıştı. Mitingte herhangi bir AK Parti bayrağı veya muhafazakar görüntü yokken, Kürdistan bandanasıyla katılan HDP'liler dikkat çekti. 

Haber Tarihi: 13 Haziran 2018 Çarşamba 14:07

YORUM YAZ

 • MAHMUT YILMAZMAHMUT YILMAZ2 ay önce
  EY BİRE GAFİLLER BUNLARA GÜVENMEKLE EN BÜYÜK HATAYI YAPTINIZ. DOST GÖRÜNEN HAİNLER SİZLERİ DE YUTAR. BU KIYAMETE KADAR DEĞİŞMEZ. EY İNCE SENİDE YERLER İNCE İNCE.
 • KomünistKomünist2 ay önce
  Sana ne...derdı sana mı kaldı chp tabanının
 • fetösavarfetösavar2 ay önce
  Bu görüntülerin AKP mitinginde olmasını isterdim...Hem KÜRT kardeşlerimizle barış ortamı olurdu hemde başkanlık seçimlerinde onların desteğiyle stressiz bir galibiyet alırdık...
 • Demiroğlu Demiroğlu 2 ay önce
  İnce KK dan da tehlikeli 3,5 oy alacağım diye terör destekçilerine sarılıyor...kazayla falan seçilmiş olsa mazbatasını almaya Kandile gider herhalde !
 • FurkanFurkan2 ay önce
  Alça.lar tek millet
 • hacı hacı 2 ay önce
  bunları görüp de hala saadet chp hdp üçlüsüne oy verenler ne kadar zekat fitre verselerde ahirette bize yaptıkları kul haklarını unutmuycaz görün ak sakallı saadetciler yanlış yoldasınız Allahtan korkun
 • Miletin iradesiMiletin iradesi2 ay önce
  Normal olmayan bir şeymi var ? Pkk,yı kurankanatlandıran kim ,kurulduğundan beri hamisi kim ? Eski sağcı, solcu anarşi döneminde sokaklardaki chp,li dev-sol,cu ,dev-yolcu anarşistlerin tamamı 12 eylülde dağa ,kandile çıkan chpkk,lı teröristlerdir.
 • Muhammed Saygın Muhammed Saygın 2 ay önce
  Bu yazıda belirttiğiniz HDP tabanını en başta ülkemizde söz sahibi yapan, onlara cumhurbaşkanı adayı olma hakkını tanıyan hangi partidir acaba öncelikle bunu yanıtlasanız keşke Yeni Akit yazarları!! Biz artık aynı ülkede ayrıştırılmaktan bıktık! Kavgalarınızdan, kindar neslinizden, müslümanı müslümana düşman etmenizden yorulduk.
 • Miletin iradesiMiletin iradesi2 ay önce
  Normal olmayan bir şeymi var ? Pkk,yı kurankanatlandıran kim ,kurulduğundan beri hamisi kim ? Eski sağcı, solcu anarşi döneminde sokaklardaki chp,li dev-sol,cu ,dev-yolcu anarşistlerin tamamı 12 eylülde dağa ,kandile çıkan chpkk,lı teröristlerdir.
 • melekmelek2 ay önce
  HDP liler bu memleketin çocuğu değil mi? Yoksa devlet vergi toplarken ayrıcalık mı yapıyor bu insanlara? Zamanında Şiwan Perwer ile Megri Megri söyleyip gözyaşı dökenleri haber yapsanız?
 • BerzoBerzo2 ay önce
  Bu chp tabanıyla bir" empati kurma denemesi" mi yoksa başarısız bir "karşıdakileri çarpıştır sen kazan" taktiğimi?Her iki durumda da komik!
 • milletmillet2 ay önce
  hdp _chp_pkk
 • saddisaddi2 ay önce
  Ey Atatürk. Kurduğun dinsiz parti CHP vatan hainlerinin elinde.
 • SAFERIBSAFERIB2 ay önce
  KOMÜNIST BAKIYORUM SENIHER SEY GERIYOR TABANDA SABANDA SENI UZAYA GÖTÜRCEK SEN CEEEK KURUYUFAZLA SULANIRSAN VICIK OLURSUN KOMUNIST Ü ILE YAZILMAZ NE DEDIM TABANLARIN FAZLA SULANMASIN.
 • melekmişmelekmiş2 ay önce
  toplarken değil dağıtırken ayrıcalık yapıyor.3 kuruş vergi verip kaçak elektrik ilave teşvik sonu yok sen neden bahsediyon
 • ramazan coşkunramazan coşkun2 ay önce
  Ben gayet memnunum, Cumhurbaşkanı adayını dinlemeye giden halkın nesinden şikayetçi olayım? Dinlerler, kim ikna ederse ona oyunu verirler.
 • BOYKOTT ISRAELBOYKOTT ISRAEL2 ay önce
  "komunist" ve "melek" sizler "üc maymunu" oynamaya devam edin..HDP demek PKK demek ve PKK kendi milletini öldüren kaciran madde bagimli yapan bir transatlantik örgüt.Ama sizlerin beyni almaz bunlari(bende eski komunistlerdendim UYANDIM ALLAHIMA SÜKÜR!!!).

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü