Muharrem İnce'nin mitinginde dikkat çeken fotoğraf

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Diyarbakır mitingine fazla sayıda HDP'linin katıldığını söylemişti. Erdoğan'ın bu sözlerinin ardından tekrar gündeme gelen Muharrem İnce'nin Diyarbakır mitinginin fotoğrafları dikkat çekti.

13 Haziran 2018 Çarşamba 14:07
Muharrem İnce'nin mitinginde dikkat çeken fotoğraf

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muharrem İnce'nin Diyarbakır mitingine çok sayıda HDP'linin katıldığını söylemişti.

"AK PARTİLİ KARDEŞLERİM DE VARDI"

Kayseri'de halka hitap eden Muharrem İnce Cumhurbaşkanı Erdoğan'a cevap verecerek, "Erdoğan Muharrem İnce'nin mitingine HDP'liler de gitmiş diyor. Diyarbakır'da benim mitingimde AK Partili kardeşlerim de vardı. Kimseyi dışlamayacağız, 81 milyon herkesi kucaklayacağız." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstihbarat bana 'HDP' dedi

HDP DESTEĞİ

Kandil'in partisi HDP'nin destekçileri, Diyarbakır'da Muharrem İnce için mitinge katılmıştı. Mitingte herhangi bir AK Parti bayrağı veya muhafazakar görüntü yokken, Kürdistan bandanasıyla katılan HDP'liler dikkat çekti. 

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Haziran 2018 Çarşamba 14:07

YORUM YAZ

 • SAFERIBSAFERIB7 ay önce
  KOMÜNIST BAKIYORUM SENIHER SEY GERIYOR TABANDA SABANDA SENI UZAYA GÖTÜRCEK SEN CEEEK KURUYUFAZLA SULANIRSAN VICIK OLURSUN KOMUNIST Ü ILE YAZILMAZ NE DEDIM TABANLARIN FAZLA SULANMASIN.
 • Demiroğlu Demiroğlu 7 ay önce
  İnce KK dan da tehlikeli 3,5 oy alacağım diye terör destekçilerine sarılıyor...kazayla falan seçilmiş olsa mazbatasını almaya Kandile gider herhalde !
 • melekmişmelekmiş7 ay önce
  toplarken değil dağıtırken ayrıcalık yapıyor.3 kuruş vergi verip kaçak elektrik ilave teşvik sonu yok sen neden bahsediyon
 • ramazan coşkunramazan coşkun7 ay önce
  Ben gayet memnunum, Cumhurbaşkanı adayını dinlemeye giden halkın nesinden şikayetçi olayım? Dinlerler, kim ikna ederse ona oyunu verirler.
 • BerzoBerzo7 ay önce
  Bu chp tabanıyla bir" empati kurma denemesi" mi yoksa başarısız bir "karşıdakileri çarpıştır sen kazan" taktiğimi?Her iki durumda da komik!
 • BOYKOTT ISRAELBOYKOTT ISRAEL7 ay önce
  "komunist" ve "melek" sizler "üc maymunu" oynamaya devam edin..HDP demek PKK demek ve PKK kendi milletini öldüren kaciran madde bagimli yapan bir transatlantik örgüt.Ama sizlerin beyni almaz bunlari(bende eski komunistlerdendim UYANDIM ALLAHIMA SÜKÜR!!!).
 • Miletin iradesiMiletin iradesi7 ay önce
  Normal olmayan bir şeymi var ? Pkk,yı kurankanatlandıran kim ,kurulduğundan beri hamisi kim ? Eski sağcı, solcu anarşi döneminde sokaklardaki chp,li dev-sol,cu ,dev-yolcu anarşistlerin tamamı 12 eylülde dağa ,kandile çıkan chpkk,lı teröristlerdir.
 • Muhammed Saygın Muhammed Saygın 7 ay önce
  Bu yazıda belirttiğiniz HDP tabanını en başta ülkemizde söz sahibi yapan, onlara cumhurbaşkanı adayı olma hakkını tanıyan hangi partidir acaba öncelikle bunu yanıtlasanız keşke Yeni Akit yazarları!! Biz artık aynı ülkede ayrıştırılmaktan bıktık! Kavgalarınızdan, kindar neslinizden, müslümanı müslümana düşman etmenizden yorulduk.
 • Miletin iradesiMiletin iradesi7 ay önce
  Normal olmayan bir şeymi var ? Pkk,yı kurankanatlandıran kim ,kurulduğundan beri hamisi kim ? Eski sağcı, solcu anarşi döneminde sokaklardaki chp,li dev-sol,cu ,dev-yolcu anarşistlerin tamamı 12 eylülde dağa ,kandile çıkan chpkk,lı teröristlerdir.
 • milletmillet7 ay önce
  hdp _chp_pkk
 • MAHMUT YILMAZMAHMUT YILMAZ7 ay önce
  EY BİRE GAFİLLER BUNLARA GÜVENMEKLE EN BÜYÜK HATAYI YAPTINIZ. DOST GÖRÜNEN HAİNLER SİZLERİ DE YUTAR. BU KIYAMETE KADAR DEĞİŞMEZ. EY İNCE SENİDE YERLER İNCE İNCE.
 • fetösavarfetösavar7 ay önce
  Bu görüntülerin AKP mitinginde olmasını isterdim...Hem KÜRT kardeşlerimizle barış ortamı olurdu hemde başkanlık seçimlerinde onların desteğiyle stressiz bir galibiyet alırdık...
 • saddisaddi7 ay önce
  Ey Atatürk. Kurduğun dinsiz parti CHP vatan hainlerinin elinde.
 • FurkanFurkan7 ay önce
  Alça.lar tek millet
 • KomünistKomünist7 ay önce
  Sana ne...derdı sana mı kaldı chp tabanının
 • hacı hacı 7 ay önce
  bunları görüp de hala saadet chp hdp üçlüsüne oy verenler ne kadar zekat fitre verselerde ahirette bize yaptıkları kul haklarını unutmuycaz görün ak sakallı saadetciler yanlış yoldasınız Allahtan korkun
 • melekmelek7 ay önce
  HDP liler bu memleketin çocuğu değil mi? Yoksa devlet vergi toplarken ayrıcalık mı yapıyor bu insanlara? Zamanında Şiwan Perwer ile Megri Megri söyleyip gözyaşı dökenleri haber yapsanız?

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ocak 2019