'Muhammed bin Selman ölmüş olabilir'

İran medyasının Prens Selman'la ilgili ortaya attığı iddia dünya gündemine bomba gibi düştü. Keyhan gazetesi, Muhammed bin Selman iki kurşunla vurulduğu ve ölmüş olabileceğini yazdı.

17 Mayıs 2018 Perşembe 23:21
'Muhammed bin Selman ölmüş olabilir'

Bir Arap ülkesinin üst düzey yetkililerine gönderilen istihbarat raporunu gördüğünü öne süren İran'ın Keyhan gazetesi, Suudi Arabistan'ın fiili kralı konumundaki Veliaht PrensMuhammed bin Selman'ın (MbS) 21 Nisan'da sarayına düzenlenen saldırıda öldürülmüş olabileceği iddiasını aktardı.

İRAN GAZETESİ: PRENS 2 KURŞUNLA VURULDU

Rapora göre saldırı sırasında Prens Muhammed b. Selman'ın iki kurşunla vurulduğunu kaydeden gazete, nisan ayının sonlarından beri hiç ortada görünmediğine göre veliahtın ölmüş olabileceğini yazdı.

21 Nisan'da başkent Riyad'daki Suudi Kralı'nın sarayı yakınlarından şiddetli silah sesleri gelmişti. Ardından Kral Selman ile oğlu Muhammed b. Selman'ın Riyad'da ABD'nin koruması altındaki bir hava üssünün sığınağına götürüldüğü haberleri gelmişti.

Haber Tarihi: 17 Mayıs 2018 Perşembe 23:21

YORUM YAZ

  • utuutu5 ay önce
    iyi haber .darısı bölgeyi karıştıran abd yalakalarının başına.
  • firen ustasi esatfiren ustasi esat5 ay önce
    ölmedi ameliyata alndi, su an iyilesme sürecinde...... mantiknen böyledir, yoksa 1 ay oldu, bukadar gizlemeer, eger ölseydi...... ama ölecek bir gün elbet.amerikang. yalayicisiyahdu el saman

Günün Karikatürü

23 Ekim 2018