• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Muhabirlerimize saldıran AK Partili Hakkı Köylü’ye Akit TV ekranlarında ayar! "Erdoğan sabahın köründe Berlin’e gidiyor, adam okey masasında"

AK Parti Kastamonu milletvekili Hakkı Köylü, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve beraberindekilerin saldırısına uğrayan yeniakit.com.tr muhabiri Taha Emre Özdemir, Akit TV’de Yusuf Ozan Demir’in sunduğu Gün Başlıyor programına katılarak olay anını anlattı. Sunucu Yusuf Ozan Demir, yaşanan saldırıya tepki göstererek, “Cumhurbaşkanı uyanmış sabahın köründe, gözleri şişmiş. Ekibini yanına almış oradan oraya koşuyor. Sabah belki Türkiye’nin kaderi orada belli olacak. Adam okey masasında gece 12’de” dedi.

Yeniakit Publisher
2020-01-19 13:25:00 - 2020-01-21 16:45:48

 yeniakit.com.tr 

AK Parti Kastamonu milletvekili Hakkı Köylü, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve beraberindekiler, dün gecenin ilerleyen saatlerinde kamuya açık Kastamonu Öğretmenevinde okey oynarken kendilerini görüntüleyen yeniakit.com.tr muhabirleri Mehmet Özmen ve Taha Emre Özdemir’i darp etti. Muhabirimiz Taha Emre Özdemir, AKİT TV ekranlarında Yusuf Ozan Demir’in sunumuyla yayınlanan Gün Başlıyor programına katılarak olay anını anlattı.

Cep telefonu ve kamera alınana kadar darp edildiler

Kendilerinin oraya gittiklerinin bilgisinin önce Hakkı Köylü ve ekibine ulaşmış olabildiğine ifade eden Özdemir, "Muhtemelen Mehmet Özmen orada tanındı. Daha önce yaptığımız haberlerden dolayı bize kinlenmişler, ve o şekilde darba uğradık. Ta ki elimizden cep telefonumuz, kameramız alınana kadar." dedi.

Kendilerine ulaşan bilginin kapanıştan sonra kurulan masada sabaha kadar kumar oynandığı şeklinde olduğunu ifade eden Özdemir, çektikleri görüntülerinde gece yarısı kayda geçtiğini söyleyerek, "Biz bu görüntüleri gece yarısı saat 12’de kaydettik. Bu oyunun oynandığını o saatte tespit ettik. Normalin dışında bir şey var." ifadelerini kullandı.

Erdoğan Berlin yolcusu, Hakkı Köylü okey masasında

Taha Emre Özdemir’in canlı yayında olayı anlatması sonrası yaşananları yorumlayan Akit TV sunucusu Yusuf Ozan Demir, Hakkı Köylü’ye sert tepki gösterdi. Bir vekilin gece yarısı okey masalarında olmasına anlam veremediğini söyleyen Demir, “Velev ki kumar oynamasın, vekilsin 12’ye 1’e kadar okey masalarında ne işin var? Cumhurbaşkanı uyanmış sabahın köründe, gözleri şişmiş. Ekibini yanına almış oradan oraya koşuyor. Sabah belki Türkiye’nin kaderi orada belli olacak. Adam okey masasında gece 12’de” dedi.

Bunların yerine 15 Temmuz gazilerini alın

Hakkı Köylü gibi isimlerin görevde olmaması gerektiğini belirten Demir, “Bunları gönderin 15 Temmuz gazilerini alın çağ atlarız. 15 Temmuz gazileri üzerine para verir, varını yoğunu verir” şeklinde konuştu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Krmktl

Bunların davası falan kalmadı... Sizi tebrik ederim. Bu olayın üzerine sizden başka gidecek gazetenin olacağını da sanmıyorum. Bravo.

Adım İNSAN.

AK Partisi'ni içten içe bitiren veya AK Partisi'ne çok ciddi zararlar veren kişi ve güruhlar bellidir.Bunlar temizlenmediği sürece AK Partisi kan kaybetmeye mahkumdur.Bu şahıs'ın AK Partisi'ne zarar verdiği ortadadır.Bunun gibilere bir yaptırım uygulanması zorunludur.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23