• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Mücahitlerin eline geçti! İsrail'in kalesi çöktü

Yeniakit Publisher
2023-10-07 17:29:00 -

Hamas, terör devleti İsrail’e karşı cihad başlattı. Kudüs Tugayları, Nahel Oz’de İsrail'e ait yeni bir askeri üssü ele geçirdi. Çok sayıda tank ve zırhlı araç, mücahitlerin kontrolüne geçti.

Hamas, terör devleti İsrail’e karşı cihad başlattı. Kassam Tugayları İsrail’de çok sayıda noktayı vurdu.

Yıllardır gayri meşru şekilde Filistin’de yuvalanan İsrailliler, Kassam Tugayları’nın saldırıları sonrası korkarak sağa sola kaçışmaya başladı.

Camilerden İsrail'e karşı cihad çağrısı

Savaşacak cesareti olmayan özellikle Gazze sınırında yaşayan İsraillilerin, korkuyla kaçıştıkları görüntüleri sosyal medyada gündem olurken camilerden İsrail'e karşı cihad çağrısı yapılıyor.

Mücahitlerin kontrolüne geçti

Kudüs Tugayları, Nahel Oz’de İsrail'e ait yeni bir askeri üssü ele geçirdi. Çok sayıda tank ve zırhlı araç, mücahitlerin kontrolüne geçti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Osman AYDIN

KATIL SURULERI GOZLERININ ONUNDE BABALARI AMCALARI DAYILARI OLDURULEN MASUM COCUKLAR BUYUDU BUGUN GASBETTIGINIZ TOPRAKLARINI GERI ALMAK ICIN HAREKATA BASLADI BU ÇIĞ GIBI BUYUYUP DEVAM EDECEK ISRAILIN KURUCUSU BIR BUYUNUZ ŞÖYLE DEMIŞTI BIZ BU DEVLETI ZULUM YAPSIN DIYE KURMADIK ZULUM YAPAN DEVLETLER ERGEÇ YOK OLUR ŞIMDİ ZAMANI GELDI YOK OLACAKSINIZ EVVEL ALLAHIN IZNIĞLEN

Züheyir Olgaç

Allah Filistinin yar ve yardımcısı olsun Rabbim Muzaffer ve muvaffak eylesin inşallah
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23