Minik öğrencilerden büyük ders

Diyarbakır’da 1’inci sınıf öğrencileri yetimler için kermes düzenledi.

18 Mayıs 2019 Cumartesi 12:21
Minik öğrencilerden büyük ders

Diyarbakır’da 1’inci sınıf öğrencileri yetimler için kermes düzenledi. Minik öğrenciler kermesin gelirleriyle yetim çocuklar için bayram kıyafeti yardımı yaparak büyüklere taş çıkardı.


Diyarbakır’ın Bağlar ilçesine bağlı Bağcılar Mahallesinde bulunan Ali Kuşçu İlköğretim Okulu 1’inci sınıföğrencileri aileleriyle birlikte evde hazırladıkları yiyeceklerle kermes düzenlendi. Kermesin geliri ile yetim çocuklar için bayram kıyafeti almayı hedefleyen minik öğrenciler büyüklere taş çıkardı. Amaçlarının bayramda yetim arkadaşlarını bir nebze olsun sevindirmek istediklerini söyleyen öğrenciler, büyüklerinden destek bekledi. Kermese katılan vatandaşlar ve çocuklar arasında duygu dolu anlar yaşandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2019 Cumartesi 12:21

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Mayıs 2019