• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

‘Milliyetçiliği Bırakma Merkezi’ Meral Akşener böyle alay konusu oldu

Yeniakit Publisher
2023-04-25 12:40:00 -

Bebek katili PKK'nın siyasi kolu HDP ile aynı masaya oturan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e sosyal medyada "Kırmızı Oda"lı gönderme yapıldı. Video kısa sürede çok sayıda etkileşim aldı.

"Kumar masası" olarak tanımladığı 6'lı masanın kendilerine aday dayattığını ifade eden Meral Akşener, kalktığı masada çok geçmeden yerini aldı.

Artık HDP ile aynı yolda!

10 aylık Bedirhan bebekten 15 yaşındaki Eren Bülbül'e 16 yaşındaki Yasin Börü'den 7 aylık öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'a kadar vatan evlatlarını şehit eden eli kanlı terör örgütü PKK'nın siyasi kolu HDP ile birlikte olan İyi Parti lideri Meral Akşener, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığını destekleme kararı aldı.

Akşener'in bu tutarsızlığı milliyetçi olan parti tabanında büyük kopmalara neden olurken sosyal medyada paylaşılan video dikkatleri üzerine çekti.

"Kırmızı Oda" göndermesi yapılan videoda Akşener'in HDP ile aynı masaya oturmayı kabul etmesi ve daha önce beraber yola çıktığı isimleri yarı yolda bırakmasına gönderme yapıldı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hüsd

Hdp ile aynı masada oturmamış diyorsun, Hdpkk Chp yi destekliyormu destekliyor dağ kadrosuda desteklediğini medyaya röportaj verdimi verdi. Kılıçdaryan Hdp ile görüşmedimigörüştü ve anlaştı. Chp Hdpkk ya bir söz verdi, Hdpkk ne diyor Kayyumlar, Pkk lı teröristler ve Apo ceza evinder çıkacak ve Kürdistan özgür olacak diyor. Bunlar fotomontajmı, Onlar gördüklerine görmedik duyduklarına duymadık derler Onlar hakka döndürülmeyecektir (Kuran ayeti tercümesi). Anlayan anlar.

jilet kamil

İftira atmayın. Masaya bir kere bile oturmamış kişiyi massaaya oturtuyorsunuz. Bununla da kalmıyorsunuz HDP ile yan yanna oturtuyorsunuz.  
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23