• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

MHP'den Murat Kurum çıkışı: Dönüşümün reçetesidir

Yeniakit Publisher
2024-01-09 14:55:00 - 2024-01-09 15:13:11
MHP'den Murat Kurum çıkışı: Dönüşümün reçetesidir

MHP İstanbul İl Başkanı Sertel Selim, deprem riskinin altını çizerek "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Murat Kurum dönüşümün reçetesidir" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (İHA) İstanbul İl Başkanı Sertel Selim, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı için AK Parti ile ortak adayları olan Murat Kurum ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Murat Kurum'un seçilmesi halinde İstanbul'da yaşayanların her alanda köklü dönüşümüne şahit olacağını söyleyen Selim, "Genelden yerele birlik, ülke yönetiminde dirlik, ayırmadan, ayrışmadan Türkiye için canla başla çalışıp, hayal değil gerçekleri ve reçeteyi göstererek kazanacağız. Bilindiği üzere bir salı günü İstanbul'umuz fetih olunmuştur. Yine bir salı günü şehrimizi bu tembel ve iş görmez zihniyetten kurtarmak adına huzurlarınızla beyanımız şudur; İstanbul Allah'ın izni, milletimizin ferasetiyle muradına kavuşacaktır. Kararlığımız, inancımız, imanımız ve coşkumuz ile birlikte hizmetlerimiz Yeni Türk Yüzyılı'na yakışır şekilde olacaktır” dedi.

Tecrübesi ve bilgi birikimi ile Murat Kurum'un İstanbul için doğru isim olduğunu belirten Selim, “Her deprem haberinden sonra İstanbul'umuza acaba ne zaman sıra gelecek endişesiyle yaşanmaz. Böyle hayat olmaz. İşte Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayımız Sayın Murat Kurum geçmiş dönemde yaptığı bilgi birikimiyle çalışmalarındaki yüksek tecrübeyle İstanbul'umuzu altını çizerek söylüyorum tam zamanlı çalışmalarıyla olacak herhangi bir deprem felaketi hususlarını bir tarafa atar. Sayın Murat Kurum dönüşümün reçetesi” ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Abdullah darı

Dönüşümün değil düşüşün taaaaa kendisidir. En yetkili olduğu dönemde, vekil ve bakan iken aldığı kararlar liyakat, asalet ve adaletini göstergesidir, yazık MHP kendi çatısında bu işleri yapacak adam bulamamış yedek ilik yapıyor, bunlar için harcanan emeğe, verilen can a, dökülen kana yazık
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23