MHP Lideri Bahçeli: Bekamız yoksa vatanımız, geleceğimiz yoktur

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin Tokat'ta düzenlenen mitinginde önemli açıklamalar yaptı. Bahçeli, "Bekamız yoksa vatanımız, geleceğimiz yoktur." dedi.

21 Mart 2019 Perşembe 16:59
MHP Lideri Bahçeli: Bekamız yoksa vatanımız, geleceğimiz yoktur

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Tokat'ta düzenlenen mitingde halka seslendi.

Bahçeli'nin konuşmasından satır başları;

Hizmet nöbetine önümüzdeki 5 yıl için MHP'nin girmesini arzuluyoruz, Tokat'ın meselelerini biliyoruz. Burada Cumhur ittifakı olmasa da üslubumuza dikkat edelim. Cumhur ittifakı'nın başarısı için mücadele ediyoruz. Gönül kırmak değil, gönüller yapmak maksadımız, ayırmak değil, birleştirmektir muradımız. Ayrılıkta gelecek yoktur, bölünmede huzur yoktur, bir olalım, güçlü olalım.

Nevruz Türk'ün bayramıdır. Nevruz kucaklaşma fırsatıdır. Türk milletini buluşturan bir bayramdır. Nevruz yalnızca yeni bir mevsim döngüsünün başlangıcı değildir, Türk milleti için atılımın müjdesidir.

Nevruz'da yakıp yıkmak isteyenler bu millete düşman olanlardır. Nevruz'dan sonra yeni bir demokrasi ve diriliş bayramını inşallah 31 Mart akşamı kutlayacağız.

Milli beka şaka değildir, oyuncak değildir, varoluşumuzun kaynağıdır, Bekamız yoksa vatanımız, geleceğimiz yoktur.

Hala Viyana'yı, Kosova'yı unutmamışlar, İstanbul'un fethinin hazmetmemişler. Biz de bu haçlıları unutmadık. Cumhur ittifakı'nın yürüyüşünü asla durduramayacaklar.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Mart 2019 Perşembe 16:59

YORUM YAZ

 • Adnan polatAdnan polat2 ay önce
  Savunma sanayi fuarı idefin gelecek ay fetöcü tüyapta yapılması bekanın neresinde peki?
 • nostaljinostalji2 ay önce
  Lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım.....(Hz. mevlana )
 • erkenAlarmerkenAlarm2 ay önce
  Sayın Bahçeli :istanbul da, " KÜÇÜK SANAYİ VE İMALATDÜKKANLARI "NINKİRALARI,3500 TL DEN 8000 TL YE ÇIKARILDI.son bir ayda böyle bir zam yapıldı. Emlakçılar, diyor ki;mal sahibi zam yaptı, Mal sahibi diyor ki:Yetkili emlakçıdır.3500 DEN >> 8000 TL. SANAYİ SABOTE EDİLİYOR.SABOTAJ ALTINDAYIZ.Devlet sanayiyi destekledikçe,Piyasada Gizli El;sanayiyi darmadağın ediyor. Emlakçılar Takip Edilmeli. İş Piyasasında Facialar çıkmak üzere. Piyasaya ayar,ÜRETİM YERİ KİRALAMA İLE YAPILIYOR. Konut, çok çok uygunken, imalat yeri 4 misli daha pahalı. Üstelik imalat yeri, tam teşekküllü değil. Baraka gibi, Lisanssız yerler. 400 m2 yer 14 000 tl.Benzer yer, 2 ay önce 6000 tl idi. BEYKOZ DAN GEBZE YE, ÜretimAlanları Kiralama Hizmeti, Tekel Olmuş. 3- 4 kiralama şirketi, Bütüüüün Alanları Ele Almış, %150 zam yaparak kiraya veriyor.PİYASAYA YENİ GİRİŞLER ENGELLENİYOR. kiralama piyasası Tek Elden Yönetiliyor.
 • cenapcenap2 ay önce
  17 yıl istikrar diye diye ezici çoğunlukla iktidara gelinmiş olmasına rağmen bugün bekamız yoksa noktasına gelmişsek vatandaşlar olarak yanlış yaptığımızı görüp müsebbiplerini ilk seçimde değiştirmemiz gerekir.
 • 2 ay önce
 • Abdülkerim Abdülkerim 2 ay önce
  Bahçeli efendi tank palet fabrikasında 605 işçi biz birikimlerimizi yabancılarla paylaşmayacağız demişler, ve tayinlerini istemişler haberin varmı? Al sana Beka sorunu.
 • Devlet beyDevlet bey2 ay önce
  Lütfen siz susun sizi fulugörüyoruz....yok sun
 • yayınlanırinsallahyayınlanırinsallah2 ay önce
  SİYASETÇİLER BİR BEKA SORUNU KILIFINA BÜRÜNDÜLER YOLLARINA DEVAM EDİYORLAR...BURDAN ONLARA DİYORUMKİ HİÇ MERAK ETMEYİN 7 DÜVELÇANAKKALEDE GÖRDÜ..15 TEMMUZ DA GÖRDÜ BU AZİZ VATANIN HAS EVLATLARI KİMSEYE PABUÇ BIRAKMAZ...HİÇ KİMSE EVLAT ACISI YAŞAMASIN AMA BEN HİÇ BİR SİYASETÇİNİN EVLADININ VATANI İÇİN BAYRAĞI İÇİN ÇATIŞIRKEN YADA PUSUDA ŞEHİT OLDUĞUNU DUYMADIM..O YÜZDEN RAHAT OLUN SİYASETÇİ EFENDİLER BİZ SİZE GÜVENİPTE YATAĞIMIZDA RAHAT UYUMUYORUZ..GÜVENİMİZ KENDİMİZE BİLESİNİZ....YALNIZ 16 YILDAN BERİ İKTİDARDA OLAN AKP NİN KREDİSİ ÖZELLİKLE EKONOMİDE.. EĞİTİMDE...TARIMDAKİ VE ADALETLİ GELİR DAĞILIMIDAKİ BAŞARISIZLIKLARI NEDENİYLE TÜKENMEK ÜZERE...EHHHMHP DE ZATEN İYİ PARTİDEN SONRA ERİMEYE BAŞLADI..DURUM BU OLUNCA ORTAYA BİR BEKA SORUNU ÇIKTI TABİ..TABİ OLAYLARA TARAFSIZ GÖZLE BAKABİLEN VATANDAŞ BUNLARA ARTIK KANMIYOR..BİLİYOR YANİ BEKA SORUNU KİME AİT.
 • SerhatSerhat2 ay önce
  Sayın bahçeli..... sen kusura bakma.... finiş by by
 • DursunDursun2 ay önce
  Domates Biber Tanzim satislari Tarimda Beka diye bisey kalmadigini zaten gosteriyor. Bizi Madagaskardan gelen sogana muhtac edip yasli insanlari o sogan icin kuyruga sokarken Beka sorunu kalmiyor herhalde..Ciftcinin Bekasinin bilmem neresine kodunuz..Bide kalkmis aklimizla alay ediyorsunuz..

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Mayıs 2019