MHP iftarda Uzundere’de buluştu

MHP Uzundere İlçe Belediye Başkanı Hilmi Aktoprak’ındüzenlemiş olduğuiftar yemeğinde buluştu.

15 Mayıs 2019 Çarşamba 19:34
MHP iftarda Uzundere’de buluştu

MHP Uzundere İlçe Belediye Başkanı Hilmi Aktoprak’ındüzenlemiş olduğuiftar yemeğinde buluştu.


Yemeğe MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş ve il yönetimi,ilçe başkanları,İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun ve tüm MHP’li belediye meclis üyelerinin de katılımıyla gerçekleşen yemekte açılış konuşmasını yapan Uzundere ilçe belediye başkanıHilmi Aktoprak, Uzundere ilçesinde belediyecilik hizmetleri konusunda bilgiler verdi.


Daha sonra söz alan İspir İlçe Belediye Başkanı Ahmet Coşkun’da İspir’e yapılacak belediyecilik hizmetleri konusunda bilgiler verdi.Daha sonra söz alan MHP İl başkanı Naim Karataş, teşkilatların birlik beraberlik şuuru içerisinde daima koordineli ve başarılı bir şekilde çalıştığını söyledi. 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul seçimlerine değinen Karataş, “Genel merkezimizce görevlendirilen on beş il başkanından birinin de Erzurum il başkanı ve İstanbul’daki seçim çalışmalarına il yönetiminden arkadaşlarla, ilçe başkan ve yöneticileri ile birliktebu seçim sürecinde İstanbul’da seçim çalışmalarına katılacağım” dedi.


Uzundere’den ayrıldıktan sonraTortum’da MHP Tortum ilçe başkanı İlhan Uzun,Tortum ilçe belediye başkanıMuammer Yiğider,İl yöneticileri, İlçe başkanları, MHP Belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaşlarla bir araya gelerek sıcak ve coşkulu bir hava içerisinde ülke gündemihakkında ve genel sohbetler edildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Mayıs 2019 Çarşamba 19:34

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    22 Mayıs 2019