Metin Şentürk’ten Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin duygulandıran açıklama!

Ünlü sanatçı Metin Şentürk, Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna başlattığı Barış Pınarı Harekatı’nı ilişkin duygulandıran açıklamalarda bulundu.

11 Ekim 2019 Cuma 15:28
Metin Şentürk’ten Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin duygulandıran açıklama!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın emriyle TSK, Fırat’ın doğusundaki operasyonu başlattı. Barış Pınarı Harekatı olarak isimlendirilen operasyona ünlü sanatçılardan yoğun destek gelmişti.

Ünlü sanatçı Metin Şentürk harekata destek vererek duygulandıran açıklamalarda bulundu.

‘Ayağına taş değmesin Mehmedim!’ diyen Metin Şentürk’ün açıklamaları sosyal medyada gündem oldu.

Metin Şentürk, ‘Ben engelimden dolayı askerlik yapamadım ama yüreğimle, kalbimle ve dualarımla her zaman askerimizin, milletimizin yanında oldum! Ayağına taş değmesin Mehmedim!’ ifadelerini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ekim 2019 Cuma 15:28

YORUM YAZ

  • GENÇTÜRK GENÇTÜRK 6 gün önce
    Helâlolsun sanaMetin Şentürk. ? Peki her konudagörüşbildiren sözdesanatçılarYoksasiz bu TÜRKVATANINDAyaşamıyormusunuz? TÜRKMILLETININsırtındançuvallapara kazanan sanatçı bozuntuları niye sesinizsoluğu nuz çıkmıyor?Hadicevap verin.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Ekim 2019