• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Meteoroloji uzmanı uyardı: Bu çok kötü diyerek duyurdu! Türkiye'de kar neden yağmadı? Maalesef yavaşladı

Yeniakit Publisher
2024-02-25 10:47:00 - 2024-02-25 11:10:39
Meteoroloji uzmanı uyardı: Bu çok kötü diyerek duyurdu! Türkiye'de kar neden yağmadı? Maalesef yavaşladı

Meteoroloji uzmanı Orhan Şen, sosyal medya hesabından Türkiye'de şu anda etkisini gösteren bir hava olayına ilişkin açıklamalarda bulundu. Ülkemizde kar ve yağışların yavaşladığına dikkat çeken Şen, "Haftaya da yağmur beklenmiyor, bu çok kötü bir durum" diyerek duyurdu.

Türkiye'de cumartesi ve pazar günü ciddi sıcakların etkili olması bekleniyor. Vatandaşlarımız hafta sonunu Afrika üzerinden gelen sıcak havalar ile geçirekcek.

Meteoroloji uzmanı Orhan Şen, sosyal medya hesabından Türkiye'de şu anda etkisini gösteren bir hava olayına ilişkin açıklamalarda bulundu. Şen, "Haftaya da yağmur beklenmiyor, bu çok kötü bir durum" diyerek duyurdu.

PAZARTESİ BAŞKA BİR HAVA OLAYI GİRİŞ YAPMAYACAK

Yurdumuza pazartesi günü başka herhangi bir hava olayının giriş yapması beklenmiyor. Kurak havalar devam edecek. Ancak bu mevsimde kar ya da soğuk havanın olması gerektiği herkes tarafından biliniyordu.

Meteoroloji uzmanı Orhan Şen ise sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu:

"Bugün ve yarın pazar yurtta yağış yok. Sıcaklıklar ortalamanın üzerinde. İç kesimlerde gece ve sabah sis var. Doğuda Çığ riski devam ediyor. Yurdun büyük bölümünde kurak bir periyod geçiyor. Önümüzdeki hafta da yağış yok gibi. Yağış Olması gereken bu aylarda bu durum iyi değil"
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Türkiye'de pazartesinden itibaren de sürecek. Başkası yok yerine. Bu çok kötü diyerek duyurdu - Resim : 1

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Selim

Köylerde birçok insan tarlaları sattı.Emekli olmuş.Tavuk dahi besleyen çok az.Havalar sıcak diye göbek atıyorlar.Dostlar dünya tersine döndü.

Vahap Kalyoncu

Bu adamın her söylediği yalan sadece okunmak için ortaya bir palavra atıyor"şok şok ,bildiklerinizi unutun,çok fena geliyor,paltoları hazırlayın vs gibi" sonra da meyvelerini topluyor.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23