Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu; "Melikgazi Kamp Merkezi Gençler ve izci grupları için bir fırsat olacak”

Kayseri Eğitim, Ahlak Kültür ve Çevre Dernek Başkanı Dr.

21 Mayıs 2019 Salı 14:19
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu; "Melikgazi Kamp Merkezi Gençler ve izci grupları için bir fırsat olacak”

Kayseri Eğitim, Ahlak Kültür ve Çevre Dernek Başkanı Dr.Battal Güngörile Pozitif Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Mustafa Olgunharputlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri; Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nu makamında ziyaret ederek dernek ve gençlik çalışmaları hakkında bilgi verdiler.


Pozitif Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Mustafa Olgunharputlu, geleceğe sahip çıkma adına gençlere büyük önem verdiklerini ve bu amaç ile birçok çalışma yaptıklarını belirterek şunları söyledi:


“Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nun gençlere büyük önem verdiğini ve yine gençler için projeleri olduğunu biliyoruz. Bu amaç ile ortak yapılabilecek etkinlik, çalışma ve yatırımlar konusunda görüşme yapmak istedik’


Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ise yaptığı açıklamada “Melikgazi için referans projeler içerisinde sadece gençlere yönelik 7 proje bulunmaktadır. Spor, Eğitim ve Gelişim Merkezi, Teknoloji Atölyesi ve Lisesi, Görsel Sanatlar Atölyesi, Havacılık Lisesi ve Melikgazi Kamp Merkezi gibi projelerimiz bulunmaktadır. Özellikle İzcilik Kulübü için Melikgazi Kamp Merkezi tam bir fırsat olacaktır. “Geleceği önemseyen gençliğini önemser” ilkesi ile gençlerin eğitime, bilgi ve bilinçlenmesine yönelik her türlü projeye açığız ve gerekirse ortak da oluruz” dedi.


Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, Gençleri kapsayan ve yönelik tüm kurum, kuruluş, dernek ve kulüpler ile diyalog ve dayanışma içerisinde çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Mayıs 2019 Salı 14:19

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    18 Haziran 2019