• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu; "Melikgazi Kamp Merkezi Gençler ve izci grupları için bir fırsat olacak”

Kayseri Eğitim, Ahlak Kültür ve Çevre Dernek Başkanı Dr.

Yeniakit Publisher
2019-05-21 14:19:41 -
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu; "Melikgazi Kamp Merkezi Gençler ve izci grupları için bir fırsat olacak”

Kayseri Eğitim, Ahlak Kültür ve Çevre Dernek Başkanı Dr.Battal Güngör ile Pozitif Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Mustafa Olgunharputlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri; Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nu makamında ziyaret ederek dernek ve gençlik çalışmaları hakkında bilgi verdiler.


Pozitif Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Mustafa Olgunharputlu, geleceğe sahip çıkma adına gençlere büyük önem verdiklerini ve bu amaç ile birçok çalışma yaptıklarını belirterek şunları söyledi:


“Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nun gençlere büyük önem verdiğini ve yine gençler için projeleri olduğunu biliyoruz. Bu amaç ile ortak yapılabilecek etkinlik, çalışma ve yatırımlar konusunda görüşme yapmak istedik’


Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ise yaptığı açıklamada “Melikgazi için referans projeler içerisinde sadece gençlere yönelik 7 proje bulunmaktadır. Spor, Eğitim ve Gelişim Merkezi, Teknoloji Atölyesi ve Lisesi, Görsel Sanatlar Atölyesi, Havacılık Lisesi ve Melikgazi Kamp Merkezi gibi projelerimiz bulunmaktadır. Özellikle İzcilik Kulübü için Melikgazi Kamp Merkezi tam bir fırsat olacaktır. “Geleceği önemseyen gençliğini önemser” ilkesi ile gençlerin eğitime, bilgi ve bilinçlenmesine yönelik her türlü projeye açığız ve gerekirse ortak da oluruz” dedi.


Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, Gençleri kapsayan ve yönelik tüm kurum, kuruluş, dernek ve kulüpler ile diyalog ve dayanışma içerisinde çalıştıklarını sözlerine ekledi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı