Barış Pınarı Harekatına ilişkin sosyal medyayı sallayan video!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Fırat’ın doğusunda başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin yapılan video sosyal medyayı salladı.

09 Ekim 2019 Çarşamba 20:43

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Fırat’ın doğusunda başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin yapılan video sosyal medyada gündem oldu.

Türk Silahlı Kuvvetleri, terör koridorunu önlemek amacıyla Fırat’ın doğusunda operasyon başlattı. Fırat’ın doğusunda başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin video sosyal medyayı salladı.

Videoda, ‘Barış Pınarı Harekatında Türk Milleti ordusunun yanında’ mesajı verildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 09 Ekim 2019 Çarşamba 20:43

YORUM YAZ

 • abdullahabdullah7 gün önce
  hey maşallahAllah'ın zafer ver bize, zafer ver, bu son ordusudur islamın, son kalesidir Kuran'ın
 • DevranDevran7 gün önce
  HEEEYYY MASALLAH, HEEYYY MASALLAH, ÜLKEMIN TASINA TOPRAGINA KURBAN. HER BIR ZERREM, HER BIR ATOMUMLA BERABER CANIM ÜLKEMIN, MILLETIMIN, ORDUMUN YANINDAYIM!!!
 • ayşe mutayşe mut7 gün önce
  Muhteşemmmmmmmmmmmmmm tüylerim diken diken oldu bakarken seyrederken
 • EnginEngin7 gün önce
  Reklamı izlemeyin lütfen

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Ekim 2019