Kaftancıoğlu mazbata sonrası 'Gezi kalkışması'na selam çaktı!

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Ekrem İmamoğlu'nun mazbata alması sonrası skandal paylaşımda bulundu. Gezi terörizmine gönderme yapan Kaftancıoğlu, paylaşımında "Gezi Parkına da bahar gelmeye başlamış. Gezi’nin güzel gözlü çocuklarına selam olsun." ifadelerini kullandı.

18 Nisan 2019 Perşembe 07:20
Kaftancıoğlu mazbata sonrası 'Gezi kalkışması'na selam çaktı!

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ekrem İmamoğlu'nun mazbata alması sonrası skandal bir paylaşıma imza attı.

Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabı Twitter'dan 2013 yılında tüm Türkiye'ye kaos ve kargaşaya sürükleyen Gezi Parkı terörizmine atıfta bulunan paylaşım yaptı.

Vandallara selam çaktı!

Kaftancıoğlu, paylaşımında "Gezi Parkına da bahar gelmeye başlamış. Gezi’nin güzel gözlü çocuklarına selam olsun." ifadelerine yer verdi.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Nisan 2019 Perşembe 07:20

YORUM YAZ

 • TemoTemo29 gün önce
  Hayirli olsun...
 • Üç hilalÜç hilal1 ay önce
  Bu karının ağzı domuz yiye yiye tam yarim ay şeklinde olmuş acaba nefesli çalgılar da iyi çalar mı ben ceçalabilir
 • günce günce 1 ay önce
  pardon gezidekiler terörist değilmi yaşadığın bu vatana verdikleri zararı görmüyorsanız bu havayı solumayın
 • HayriHayri1 ay önce
  Demekki milletimiz bunu istemisss... yasasinlarda gorsunler bakalimm...herles hakettigini bulur
 • Abdullahın biriAbdullahın biri1 ay önce
  Vandallara heplere ve fetoculerede selam çakacak.Onlara gün doğdu zorbalıkla istanbulu aldılar tahmin ediyorum artık o koltuğu bırakmayacaklar hukuka dinlemezler.Çünkü zorba olan-onun için kanun yoktur ve zihniyeti budur
 • istambolistambol1 ay önce
  yok gızz gezinin vandalları çapulcularıdır o çocuklaranlamazlar iltifattan sen yeter ki vur kır dök de yağma talandan anlar o kuzucukların
 • Eski kimlikler geri gelsinEski kimlikler geri gelsin1 ay önce
  Akit lutfen bir kampany abaslat; Eski kimlikler/nufuscuzdanlari geri gelsin! Herkese Turk kimligi verdik amahic kimse Turk olmadi! 'Turk' ismiyle Turke/islama hakarety eden gayri muslimler ulusal basinda yazamasin, konusamasin. herkes gitsin kendi milletine ahkam kessin! Lutfen Akit baslat bu kapmanyayi lutfen
 • nene hatunnene hatun1 ay önce
  *ES SELAM* ALLAH'ın isimlerinden sen kim oluyorsun da bu ismi ağzına alıyorsun dinsiz domuzcu kadın ALLAH belanızı en kısa zamanda verir inşaALLAH. çirkin mahluk.....Havlayan köpek ısıramaz ...Hırsızlar siz insanların hayatını çalan pisliklersiniz son gülen iyi güler....
 • BatıleziciBatılezici1 ay önce
  Domuz eti yiyeni yani haram işleyeni sevmek zorunda mı millet nocturnal yorumcusu. Sevmek istiyorsan sen sevebilirsin, istiyorsan domuz eti yiyebilir Kaftancıoğlu’nun kocası gibi övünebilirsin de, seni tutan yok. Buradaki fark şu: adam kendi övünerek söylüyor domuz eti yediğini, haram işlediğini, yani kimse olmayan bir şeyi varmış gösterme derdinde değil… Ama sen birilerine elinde hiçbir delil yokken suç isnat ediyorsun, iftira ediyorsun, geniş bir grubu töhmet altında bırakıyorsun. Üstelik bunu hırsızlıkları yeni tescil edilmişleri savunmak için yapıyorsun. Elinde delil varsa burada yorum yapma, gereğini yap
 • tuğrultuğrul1 ay önce
  Garı tam bir mikser, fitneci, bozguncu. Senin siyasetine lanet olsun, yerden aşağı kaynayasın...
 • simpsonsimpson1 ay önce
  nocturnal..sana girip çıkan nedir domuzdan kardeş sanane sanamı soracaklar nasıl yorum yapacaklarını ..kafire kafirce münafığa münafıkça yorum yapılır..sana ne girip çıktı anlayamadım..
 • mustafa kartalmustafa kartal1 ay önce
  provakatör örgütlere mi,APO posterli ağaçlara mı,Kandile mi,fnansörlere mi bu selam kime ?zihinlerdeki vandalizm silinmedikçe,bu gibi örgütler sahibinin ömür boyu aşklarıdır...vazgeçirilemez tutkulardır...
 • cccccc1 ay önce
  Selam olsun Kemalizm düşmanlarına.....
 • Tahsin Tahsin 1 ay önce
  Ahirette gezi vandallarının adi birer terörist muamelesi göreceğini bekliyorum ümit ediyorum. Ben gezideki şerefsizler gibisini görmedim papazlar bile onlara destek veriyordu. Ülkeye verdikleri zararla birçok yetimin hakkını yedi Haramiler.
 • salimsalim1 ay önce
  Gezide polis araçlarını yakan bankamatikleri kıran talan eden birkaç polisimizi şehit eden teröristleri unutmadık geziye destek veren herkes benim gözümde en kaliteli teröristtir. Şerefsiz pisliktir köpektir. Allah gezicileri kahretsin onlar iğrenç mahluklar camide bira içen soyu bozuk kimselerdir.
 • tahirtahir1 ay önce
  bu domuz yiyicinin agzinin pis domuz kokusu sanki taa ekrandan geliyor la,, ne zaman bunun resmini görsek hep ayni.... gecende birseyler atistirirken gördük, migde bulandi,nerde dinsiz nerede hristiyan domuz yiyicisi varsa cehalet partisinde.
 • muratmurat1 ay önce
  işte bunların zihniyeti bu yazıklar olsun ellerine biraz daha yetki geçse daha neler yapacaklar bu ülkeye
 • nocturnalnocturnal1 ay önce
  bir suru yorumcu domuz eti yemesine takilmis esinin. keske haram ve kul hakki yiyene de domuz eti yiyen kadar ofke kusabilsek! Domuz eti yiyenin gunahi kendisine, birakin hesabini kendisi versin sorgu gunu.
 • NihalNihal1 ay önce
  Skandal konuşmayı yapan salt sol jargonlu biridir kendi seçime girseydi ne kaldar oy alabilirdi?Sağcı lardan aday kouyuyorlar Ankara ve İstanbul adayları sağ dan gelmeler.Sol adaydan aslaalamayacaklarının onlarda bilincinde.Kantancıoğlu hastalıklı bir kadındır diğer dinazor solculargibi her davranışını normal karşılar ve beklerim
 • Ali AydınlıAli Aydınlı1 ay önce
  Zalimler namertler münafıklar bu halkın uyanmasından korksun.değerleri kullanarak halkı n hakkına el uzatanlar 31 mart milat çöküşünüz için ...
 • MuzafferMuzaffer1 ay önce
  Bu kadın gibiler chp den gitmediği sürece bu millet chp ye iktidar vermez, istanbul ankara yı da akp nin aç amelliğinden ipsizin donsuzun içine dolup yağma yapmalarından aldılar. Gezi olayları ile devletimiz büyük zarara uğratılmıştır, sen gezide milletin hangi çıkarını gözettin mrs. kaftancıoğlu. milletin seçtiğine darbe yapmaya kalktın, şimdi milletin verdiği yetkiyle millete terör estirenlere selam çakıyorsun.
 • vagifvagif1 ay önce
  Buterorist Tutuklanmalidir /...Terorist usaklara kizli nesaj verir.. Bir az sebr edingezini partlada bilerler...Turkiyeo kadersiyasilesmis birolkeolmuskiIFRATAVARMISINIZ...Su kaderifazla..
 • Kaktus SydneyKaktus Sydney1 ay önce
  Bu hainlere elbirligi ile İstanbul u teslim ettiler ya, vahlar olsun!!!
 • SabriSabri1 ay önce
  olur olur..sen hele kocana bi domuz ikram et sonra da şaraplarınızı için çıkın meydana..ahan da biz de bekliyoruz..bak bakalım sizi nasıl gezdiriyoruz..
 • mert memet mert memet 1 ay önce
  eyy istanbul uyu sen uyu domuz yiyenleri yetmeyip sosyal medyada domuz kemiklerinin fotosunun altına 4 de 1 domuz 15 dkk da bitti diyenleri başa getirdiniz Fatih'in kemikleri sızlıyor şimdi
 • ihsanihsan1 ay önce
  işte mesaj yeni geziler geliyor demekki
 • 145314531 ay önce
  Doğru,alanlara sürdüğünüz gencecik çocukları bile bile ölüme gönderip sonra selam yollarsınız.Berkin'in ölümünden bile nemalandınız,ölümünden sorumlu olmanıza rağmen katil devlet türküleri söylediniz.O gün gezi de olan sanatçı,siyasetçi vesair tiplerden kime ne zarar geldi ? Sadece kandırılan,kullanılan ve ölüme gönderilen masumlara zarar gördü.Başkanlığı bu ülkede kan dökmeden getiremezsiniz,bana polise direnecek il başkanı lazım,diyen genel müdür siyasetin kanla yapıldığını çok iyi biliyor !
 • Emine AltinEmine Altin1 ay önce
  Demekki bir gevseklik oldu kafirlere alan acildi bizim kendimize gelip imanimza iyi sarilip saflarimizi SIKLASTIRMALIYIZ
 • isa ve aliisa ve ali1 ay önce
  batı dünyasının uydurduğu hz.isa profili ile alevilerin dayattığı namazsız hz.ali profili islam dünyasının düşmanlarıdır bu düşmanlar pkklıların atatüfkü kullanması gibi bu ikisinin arkasına sığınıp hervtürlü pisliği yapmKtalar.
 • DadaşDadaş1 ay önce
  Canan’ın kocası gece sabaha kadar taksim parkında ?
 • BatıleziciBatılezici1 ay önce
  aliaga PKK’nın baskısıyla, etkisiyle oyların yönlendirilmesi ile Kürtlerin özgür iradesi ile Ak Partiye oy vermeleri arasındaki farka kafan basmıyor mu? PKK gibi bir örgüt bunu yapıyorsa arkasında bir şey olabileceğini düşünememek için gerçekten bir insanın gezizekalı olması lazım. Kürtler tabi ki oylarını atanmış olan kayyumların başarısı nedeniyle hizmetle tanışmaşları, terörün kendilerine zarardan başka bir şey vermeyeceğini anlamış olmaları veya daha önce terörist baskısından, tehdidinden kurtulma gibi sebeplerle oyunu serbest iradeleriyle Ak Partiye verebilir, bu tabi ki normaldir. Tabi, ha CHP ha HDP ne fark eder diyorsan, birlikte Ak Partiyi sallamakla da öğündüğünüz HDPKK’lı ortaklarınızın hoşuna gitmediği biz de rahatsızlık duyarız diye düşünüyorsanız o başka…
 • ChpChp1 ay önce
  Gezidekiler terörist mi Allah için söyleyin..
 • polat çelikpolat çelik1 ay önce
  Lütfen, artık basit söylemleri (küfür, hakaret, aşağılama,vb) bırakın. Bir yurttaş olarak, "Aziz millet", "büyük millet" söylemlerinin yerine de "Türk Ulusu" söylemini kullanın. Türk Ulusu'nun her bireyini birbiriyle" eşit" olarak görün ve söylemlerinizi bu kavrama göre programlayın diyorum.
 • musamusa1 ay önce
  gezi zekalı..
 • idrisidris1 ay önce
  istanbullularin akli varsaYSK önündemilyonlarca kisi birikipprotesto etsin, iptal oluncaya kadar,gasp edilen oylar onlarin oylari,hirsizlik var ortada,onlar yenilseydi aynisini yaparlardi, kargasa cikarirlardi,istanbullular neden suspus, neden protesto yapmiyorlar ?
 • M. Turk M. Turk 1 ay önce
  Eeeee domuzların yiye yiye....
 • SelimSelim1 ay önce
  Seçim yenilensin adalet yerini bulsun. Oy hırsızından İstanbula belediye başkanı OLMAZ.
 • bekirbekir1 ay önce
  Gerek burada gerek sosyal medyada herkesi kinli görüyorum. Arkadaşlar bakın geçtiğimiz senelerde üniversite sınavındaki hileler için gençler sokağa çıktı yürüyüş,eylem yaptı.. Erdoğan ne dedi? 1-2 bin kişi sokağa çıkıyor napalım karşılarına 4-5 bin kişi de biz mi koyalım ? Sonra ne oldu o sınavların hileli olduğu ortaya çıktı bugün dönemin başkanı yargılanıyor. ADALET BİR GÜN HERKESE LAZIM.. Gezi parkında da haklı isyanlar vardı ancak bu işler böyledir içine hemen kin tohumları ekilir başka yönlere çekilir, bir çok ilde bahar havasında geçti gezi parkı polis,halk kol kola... Siz orada taşkınlık yapana değil acaba halk nedenbu kadar isyan etti diye bakacaksınız... Derdimiz tek... Türkiye
 • HAAAAHAAAA1 ay önce
  KİME OY VERDİĞİNİZE BİR BAKIN HELE
 • Suat KılıçSuat Kılıç1 ay önce
  Ne kadar İTici bir surat. Domuz yemekten herhal
 • 3603601 ay önce
  Türkiyenin içeriye bakacak 1. saniye vakti bile yok suriye akdeniz afrika suud bea libya gibi bir çok sorun var dışarda hepsinin uçuda bize Türkiye ye dokunuyor....malesef kızgınlıkla bir halt yedik kendi ayağımıza sıktık...bunlar ikinci kurusunuda kendi kendimize sıkmamızı istiyor...akıllı olmaz gerek yoksa Türkiye ye ülkemize çok ağır sonuçları olacak gelen sey çanakkale savaşında daha büyük...sonuçun güney doğu hatta anadolunun içi karadeniz kıyıları akdenizin tamamı ve bağımsız istanbul var...
 • Can Balkan Can Balkan 1 ay önce
  Bizden de selam olsun.
 • kalelikaleli1 ay önce
  araba yakan kendilerinden olmayan bankaların bankamatiklerini kıran cam kıran taş atan polisin bir şey yapmayacağını bilip polisimize hakaretler savuran alçaklar ancak korkaklardır ve vatan hainidirler.darbeye göğüs geren mertçe şehit olan gençlerimiz insanlarımız cesur ve kahramandırlar vatan sevgisi onlarda vardır.onlar olmazsa ülke uçurumdadır.tankı bir kağıt gibi katlayan çelik ruhlu kahraman cesur gençlerimize selam olsun.
 • SerdarSerdar1 ay önce
  Bu millet çok pişman olacakama iş iştengeçecek
 • Çukurova fatih'i Çukurova fatih'i 1 ay önce
  OY VEREN DÜŞÜNSÜN HADSIZLER
 • Reis Hürdolaş Reis Hürdolaş 1 ay önce
  Bufetö dhkpc ve pkk ortak resmidir. İşte beka sorununu gösteren fotoğraf. Söze nehacet. Herşey o kada net ki görmeyen basiretsizler hala fetöcü kahinleri/ hukukçularının gerekçelerine yapışarak iktidar suçlamaya devam edenler var..
 • kemal dalkemal dal1 ay önce
  Gezi vandalları iş başında şimdi kadrolar politbüro kandil tarafından doldurulacak, sakallı sezainin tehtidi yer bulacak... Yazık çok yazık...
 • VatandaşVatandaş1 ay önce
  Beyinsiz kaftancı oğlu oyle bi b.k yede bu millet seni ve senin gibileri gömsün taksim meydanına o.ç larııı
 • ERDİNÇ IŞIK ERDİNÇ IŞIK 1 ay önce
  AKILLI OLUN TANIMADIĞINIZ YABANCI KİŞİLERDEN MADDE ALIP KULLANMAYIN.....!!!!O BIRAKTIĞINIZ YERDE DEĞİLİZ BİLESİNİZ....
 • aliagaaliaga1 ay önce
  ee ne olmuş? canan dedi diye ekremde töhmet altında mı haldı? hdpliler akpaartiye oy verdiğinde de ya da terör açılımı yaptığında da aynı şeyi söyleyebildiniz mi
 • hayatihayati1 ay önce
  Dogru güzel gözlü çocuklar yakan yıkan ..an ve üzerine süren sana o makamda keyf ve böyle laflar söyleten güzel gözlü çocuklar işineze gelmediği zamanoydugunuz güzel gözlü çocuklar.düşün bu milletin yakasından kardeşi kardeşe düşürmeyin.güzelmiş çirkinmiş gözü yokmuş bizim için önemi yokbiz anlaşırız.
 • orak çekiçorak çekiç1 ay önce
  aslınd akimin çocukları ona bakmak lazım.
 • AKINCIAKINCI1 ay önce
  BİZMEYDANLARIVATAN HAİNİŞEREFSİZLERE BIRAKACAK DEĞİLİZ 15TEMMUZU GÖZÜNÜNÖNÜNDEN GEÇİİİİRSONRADAAKLINI ÇALIŞTIR BİR DÜŞÜN İSTERSEN BAK NEKADAR SAYGILIKONUŞTUM
 • ibrahim demirciibrahim demirci1 ay önce
  sadi güven çok acele görevden alınmalıdır.Seçim süreci bitmeden şaibeli seçilen şahsa mazbata verdiği görevini tam layıkıyla yapmadığı. fetücülere kucak açtiği için görevden alınmalıdır.
 • Ahmet ÖzAhmet Öz1 ay önce
  O teröristler dediğiniz parti mensubu ya da o partiye oy veren yurttaşlar,İmamoğlu yerine Ak Parti'ye oy vermiş olsaydı eminim ki,Ak Parti mensupları selam çakmanın ötesinde yerlere kadar eğilir teşekkürlerini belirtirlerdi.Hakikatleri bu denli tersinden göstermeye çalışmanız Akit'e yakışan bir davranış değildir.Muhalif-iktidar tüm insanımız İmamoğlu'nun birleştirirci,uzlaşmacı tavrına oy verdi.Millet,kendisine kibirle,alayla,tehdit ve şantajle,kendisini aptal yerine koyanlarla artık ilgilenmiyor ve onlara prim vermiyor.Bir zamanlar Ak Parti,o terörist dediklerinizle kolkola değil miydi?Kendi insanımızı ayrıştırmayalım.Geçmişte doğu ve güneydoğu halkı Ak Parti'nin kalesi konumundaydı.Ne oldu da teröristleştiler?
 • gülgül1 ay önce
  istediklerini yapsınlar ki ayaklarına dolaşsın.
 • cccccc1 ay önce
  Kötü parti ve Sp li olup bunlara ıy verenler eseriniz ile guru duyun yakında kandil ve imralıya selam çakar bunlar.
 • VarandaşVarandaş1 ay önce
  Hayret. Verin şu adamın Mazbatasını diyen yorumlar göremiyorum artık burda? ALLAH ......... versin.
 • cccccc1 ay önce
  Hem hırsız hem terörristsiniz.....
 • FatihFatih1 ay önce
  kendilerine mümin ve vatansever diyen İP ve Saadet seçmenide bu selama Aleykümselam derler artık. Domuz yiyen ablanın selamı havada mı kalsın!
 • MEHMET MEHMET 1 ay önce
  Daha durun kaos başlamadı.Akparti'ye ders verecez diye hususen akpartiden oy kaydıranlarabu millete bir ders lazımdı.İstanbul ,Ankara gitti gelsin kaos gelsin deprem görsün bu millet dünyanın kaç bucak olduğunu.Umarım hükümetide bunlar alır.CHP HDP İP saadet ittifakı gelsin bu milletin iyi bir derse ihtiyacı var. Bin nasihatten anlamayana bu musibet yeter. Gelsin belalar,gelsin işsizlik,gelsin ekonomik çöküş,gelsin faili mechuller,gelsin anarşive terör görsün bu millet .....sını. Sürsünler belediyelerdekileri alsınlar anarşit ve terörisleri ve hainleri hizmet görsün bu millet.Unuttu zulümleri,hastahane çilelerini,çöpleri ,rüşvetleri özledi bu millet yalancı siyaseti, yarım bırakılan işleri,faizleri,devalüasyonları vs. Hatırlatmak lazımmış demekki. Hülagu Hanı musallat eden millet şükürsüz milleti. Bir Hülagu gerek eli kanlı .Bakalım özgürlüklerini ,görelim bakalım Akpatiden istedikleri isteyebiliyorlar mı, hesap sorabiliyorlar mı,sana ders verecez diyobiliyorlar mı? İstanbul başlangıç ,küçük ama önemli bir başlangıç. Bu tazıma kızanlar olursa son sözüm; SİZ NASILSANIZ ÖYLE YÖNETİLİRSİNİZ. HEDEF GENEL SEÇİMLER....BEKİYORUZ....
 • Balyoz Balyoz 1 ay önce
  SOKAK O.  SOKAKLARI KARISTIRMAYA kalkarsaniz sonunuz çavuseku gibi olur hiçde yeltenmryin sevinmeyin terörist sakin meydani da bos 
 • BekirBekir1 ay önce
  Saadet partililer duydunuzmu...Şimdi nereniz uygunsa oranıza kına yakın...
 • O .Ural O .Ural 1 ay önce
  Canan bu sefer sizi ve capulcularınızı o Taksim'e gömeriz.nokta.
 • Pala remziyePala remziye1 ay önce
  GeZi parkı organizatorlerinin 1/4 domuzu götürüp bana mısın demeyen eslerinede Selam olsun. Umariz Belediyenin 1/4 unu götürmezler. Yılların açlığı , aç gozlulugu var.
 • meçulmeçul1 ay önce
  hesabı olan sadece allahtır siz cehennem odunları bekleyin sadece bekleyin o gün gelecek azabı......

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Mayıs 2019