• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Makyajlanmış yeni kasa CHP’nin sözcüsü Erdoğan’ın açıklamalarından rahatsız oldu!

Yeniakit Publisher
2023-11-21 12:23:00 - 2023-11-21 12:26:35

CHP İzmir İl Başkanı olduğu dönemde FETÖ üyeliğinden tutuklanan İbrahim Burak Oğuz için yaptığı açıklamalarla adını duyuran, yeni CHP’nin sözcüsü Deniz Yücel, başkan Erdoğan’ın Almanya’daki açıklamalarından rahatsız oldu.

CHP’nin sözcüsü Deniz Yücel, geçtiğimiz günlerde Almanya’ya giderek dünya gündemine oturan açıklamaları ile gündeme gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirdi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Filistin'in haklı davasına sahip çıktı. İsrail zulmünü ve Filistin'in verdiği mücadeleyi dünyaya haykırdı. Almanya ziyaretinde, "Borçlu olanlar rahat konuşamıyorlar" diyerek Avrupa liderlerini bir kez daha sorumluluk almaya çağırdı. Alman gazetecinin tehdit gibi sözlerini ise tarihi sözlerle yanıtladı. Dünyanın manşetlere taşıdığı o sözler CHP'de rahatsızlık yarattı. CHP sözcüsü Deniz Yücel'in 'üzüldüm' sözlerini vatandaşlar yanıtladı: Biz de sizin adınıza üzülüyoruz!

CHP DEĞİL ALMANYA SÖZCÜSÜ GİBİ...

Ancak Başkan Erdoğan'ın Almanya'ya yönelik sözleri yine CHP'de rahatsızlık yarattı. CHP Sözcüsü Deniz Yücel, Başkan Erdoğan'ın Almanya'da soğuk karşılandığını ve Alman medyasının eleştirisine maruz kaldığını yazdı.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

yavuz

Bizlerde israil partisi chp den RAHATSISIZ. Sözcü sanki Almanya sözcüsü.

Amine

Dediğimiz gibi yüzler isimler değişir, chplilerin hainliği,din,devlet,millet düşmanlığı değişmez,müslümanlığı,vatanseverliği chpnin bünyesi kabul etmez,düşmanlarımız bile gerçekleri kabul eder chp kabul etmez.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23