Mahir Ünal'dan Saadet Partisi'ne eleştiri

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Saadet Partisi’nin seçimde kilit parti olmadığını söyledi.

14 Mart 2018 Çarşamba 10:59
Mahir Ünal'dan Saadet Partisi'ne eleştiri

Seçim ittifakına ilişkin açıklamalara bulunan AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Saadet Partisi bu ittifakın içinde olmak istemediğini açıkladı. Hiçbir zaman AK Parti ile ittifak düşünmedi zaten. Biz hiçbir yapıya karşı, yani en başta da söyledim, bunu bir milli mutabakat olarak görüyoruz. Bizim hiçbir partiye kapımız kapalı değil. Kilit parti olarak gösterilmesi doğru değil" dedi.

Haber Tarihi: 14 Mart 2018 Çarşamba 10:59

YORUM YAZ

 • Alparslan AktasAlparslan Aktas9 ay önce
  Saadet partisinin oy potansiyelinin hic bir öne mi yok ve ALLAH'in yardimi bu milletin ve hak yolundan ayrilmadigi muddetce sayin CUMHURBASKANI ile birlikte olacaktir. hani IBRAHIM ( AS ) in atesine su tasiyan karinca misalini görmek isterdi bu millet ama ne yazik ki laik ve kemalist köktendinsizlerin kanallarinda dolasarak kardesinin ayagini kaydirmaya ugrasmasi var ya bu bize cok dokunuyor. Sayet tenkit edecegin birseyler var ise bunu dinsizlerin görsel yada yazili medyasi araciligi ile degil de yüz yüze elestiri yada daha iyi plan ve projelerini soyleyebilir. Liderlik baska seydir parti genel baskanligi cok baska seydir. Saadet partisi genel baskaninda liderlik vasiflari yok.
 • Yunus 16Yunus 169 ay önce
  SAADET PARTİSİ NİN HİÇBİR GÜCÜ OLMADIĞINI MİLLETİMİZ ÇOK İYİ BİLİYOR. DOĞAN MEDYA GÜNDEME GETİRDİ? AK PARTİ ONU KAALE Mİ ALIYOR?
 • yorgunyorgun9 ay önce
  Bu kara maldan hiçbir şey olmaz bunların oy potansiyeli yoki bunlar komünist leri hdp sevindirirler vesselam
 • MustafaMustafa9 ay önce
  Nedense Mahir bana çok kibirli geliyor, saadete gelince temelin İngiliz projesi olduğunu düşünüyorum yoksa gerçekten muhafazakar birisi bu kadar kullanışlı olamaz, Erbakan hocanın kemikleri sızlıyordur. hocayı ve dindarı hedef alan kitleyle temel efendi uyum içinde.
 • NevzatBilginerNevzatBilginer9 ay önce
  ne kilidi ya hu! çıtçıt bile değil.Karamollaoğlu sadece enel hak diyerek dolaşıyor, ne yaptığı ne yapmak istediği belli değil adeta bir parazit ses gibi
 • ErdoğanErdoğan9 ay önce
  Mahir yine çıkmış konuşmaya acaba HDP eş bakanı SEZAİ TEMELLİ ye bir söz söyliyecekmi çünkü Sezai dünkü gurup toplantısında Türk devletini askerini Afrini işgal ettiğini söyledi işgalci dedi oh ne güzel ülkemin ekmeğini yesin suyunu içsin benim vergimle maaş alıp en iyi yerlerde otursun sonra tutup gevurun kılıcını sallayıp Pkk sözcülüğü yapsın bu partiye ve üyelerine yüz yıl siyaset yasağı getirlmeli ve bu hainlerde cezalandırılımalı Mahir efendinin gücü Ahmet Keseremi yetiyordu nerde bu Mahir ki açıklama yapmıyor bunlar hakkında
 • İsmail reisİsmail reis9 ay önce
  Mahir bey ne oldu SAADET in yükselişi hosuna gitmedi heralde yoksa sende mi fetocusun.

Günün Karikatürü

15 Aralık 2018