Seçim 2019 Sayfası

Süresiz nafaka ve çocuk icrası mağdurlarından Ankara'ya çıkarma!

Süresiz nafaka ve çocuk icrası kanunları nedeniyle hayatları zindana dönen mağdurlar, Ankara'da yarın (15 Ocak) Atatürk Kültür Merkezi'nde saat 14:00'da basın açıklaması yapacağını duyurdu.

14 Ocak 2019 Pazartesi 22:39
Süresiz nafaka ve çocuk icrası mağdurlarından Ankara'ya çıkarma!

 yeniakit.com.tr 

100 günlük eylem planında 'adil nafaka' ve 'çocuk icrası' düzenlemelerinin hedefler arasında gösterilmesiyle umutlanan 'süresiz nafaka' ve 'çocuk icrası' mağdurları, yasanın gündeme gelmemesi nedeniyle hayal kırıklığına uğrasada mücadelelerini sürdürmeye devam ediyor.

Ertelenen yasanın bir an önce çıkmasını isteyen nafakazedeler ve çocuk icrası nedeniyle mağdur olan ebeveynler, haklarını aramaya devam ederken Ankara'da gerçekleştirilecek bir basın açıklamasıyla da taleplerini tekrar dile getirecek.

Yarın (15 Ocak) Ankara'da basın açıklaması yapılacak

Basın açıklaması yapacaklarını duyuran Süresiz Nafaka Mağdurları Platformu duyuru yaparak, "Süresiz Nafaka Mağdurları Platformu olarak, 15 Ocak Sali günü Saat 14:00'de Ankara'da buluşuyoruz. 100 günlük icraat programında yer alan ancak hala çözülmeyen Süresiz Nafaka ve Çocuk İcrası mağduriyetlerine dikkat çekip, taleplerimizi ve çözüm önerilerimizi sunacagimiz basin açıklamamıza mağdur olan olmayan herkesi bekliyoruz." açıklamasında bulundu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ocak 2019 Pazartesi 22:39

YORUM YAZ

 • beratberat3 ay önce
  az önce mahkemeden çıktım davacıya 450 tl çoçugumada 250 tl ye hükmetti 9 sene olmuş acaba diyorum ki yaşadığım ülkemde adalet varmı ,adalet varsa bunun neresindeyiz koskoca ülkemde herşey dışa bağımlı olmuş kanunlar,yasalar doğru düzgün bir anayasamız bile yok hep kendilerine yontmuşlar hiç dememişler ki ya bu millet ne istiyor.ne hikmetse kadın öncelikli peki verilen kararda hiçmi karşı tarafı düşünen yok biz bu kararı verdik ya bu adam ne yapacak artık dayanamıyorsa adam ila karşı tarafı öldürmesimi gerekiyor yani kendi hayatınıdamı mahvetsin ne yapsın ama çok şükür ki inaçlı insanları kendi adıma ALLAH ın dan bulsun demek en güzel cevaptır. mağdur olan arkadaşlarıma selamlar. Adaletin olmadığı yerde,Adalet aramak ahmaklıktır.
 • ahmetahmet3 ay önce
  Allah Hakkınızı kimseye birakmaz inşallah herkesi burdan destekliyorumcocuğuna hasret kalan bütün babalara Selam olsun burdan
 • Adem Adem 3 ay önce
  İhlas Finans mağdurları 19 yıldır hak arıyor. Neden gündem yapılmıyor? İhlasçılar milleti dolandırıp rezidanslarda sefa sürüyor. Milyar dolarlık işler yapıyorlar, yandaşlık yaptıkları için mi korunuyorlar? Neden üzerlerine gidilmiyor? Vatandaşın hakkı korunmuyor. 20 yıl olunca yani bir yıl sonra zamanaşımı olacakmış. Böyle adaletsizlik olur mu? Devlet, adalet,hukuk niye var? İhlaszedeler hakkını arıyor. Duyun artık seslerini!
 • SelimSelim3 ay önce
  Kılıçtar oğlu neden bu insanlar için de bir yürüyüş yapmıyor? Yapmaz çünkü onun derdi insanlara çare olmak değil.
 • Hasan 42Hasan 423 ay önce
  11 yildir 2 ay evlilige nafaka oduyorum.bu yasa degissin artik.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Nisan 2019