Maduro'ya saldırı sırasında ilk kaçan onlar oldu!

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'ya suikast girişimi sırasında drone patlatıldı. Patlama sesini duyan askerler, önlem almak yerine koşarak alanı terk etti.

05 Ağustos 2018 Pazar 12:43

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro askeri törende konuşma yaptığı sırada patlayıcı yüklü drone'la saldırı düzenlendi. Maduro olaydan yara almadan kurtulurken, saldırıda 7 asker yaralandı. Törendeki askerlerin kaçışı ise dikkat çekti. 

SAKLANACAK YER ARADILAR

Görüntülerde Maduro'nun saldırı anında korunduğu görülüyor ancak farklı bir açıdan olay anı izlendiğinde, törendeki askerlerin kaçıştığı ve arkasına bile bakmadığı görülüyor.

DEVLET TELEVİZYONU YAYINI KESTİ

Yetkililer, saldırıda Devlet Başkanı Maduro'nun yara almadığını duyurdu. Töreni canlı yayınlayan devlet televizyonu saldırı sırasında yayını kesti.

Venezuela Devlet Başkanı Maduro, saldırının ardından yaptığı ulusa sesleniş konuşmasında, "Bu, beni öldürme girişimiydi. Bugün bana bir suikast girişimi düzenlediler." dedi.

 

Haber Tarihi: 05 Ağustos 2018 Pazar 12:43

YORUM YAZ

 • tuzcutuzcu4 ay önce
  Yahu işinizi yapın bir kere öleceksiniz zaten on kere değil....Bu ne yahu şimdi kaç kere öleceksiniz bakalım....Tekrar tekrar göstersinler de rezil olun şimdi....Bira sıkışık olsalar 5-10 kişi kaçarken ezilip ölecekmiş demek ki....Maduro sen bunları epeyce seyrelt olmaz böyle....
 • HaticeHatice4 ay önce
  Okudugum en kotu yorum kim oldugun belli ne demek istedigini anlamadik sanma allahim iftiracilarin serlerinden koru yarabbim o senin ftocu dedigin askerler bu ulkenin masum insanlarina silah sikti 250 kisiyi oldurduler daha once pkk ile birlik olup pusular kurup oldurdugu sehit ettigi askerlerimiz haric allah iftira ve fitnelerden bu ulkeyi korusun
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş4 ay önce
  bunu ısraelin sömürge piçi yahudilerin yönetimindeki abd piçi yapmş yada yaptırmıştır.
 • Süleyman Askeri Süleyman Askeri 4 ay önce
  Sömürgeci ABD nin birçok ülkede FETÖ benzeri hain köpekleri var. Saldır Co denildiğinde böyle şeylere teşebbüs ediyorlar..
 • hasanhasan4 ay önce
  basima bela olmasin diye feto bahanesi ile orduyu tasfiye edip korkak niteliksiz ama yalakalardan kendine yeni bir ordu kurmaya calisanlara ders olsun

Günün Karikatürü

9 Aralık 2018