Kuzey Irak'a hava harekatı! Hedefler imha edildi

Irak'ın kuzeyindeki Gara, Zap ve Avaşin bölgelerine düzenlenen hava bombardımanında hain terör örgütü PKK tarafından kullanılan hedefler imha edildi.

26 Nisan 2019 Cuma 10:48
Kuzey Irak'a hava harekatı! Hedefler imha edildi

Irak'ın kuzeyindeki Gara, Zap ve Avaşin bölgelerine düzenlenen hava harekatlarında bölücü terör örgütü PKK tarafından kullanılan hedefler imha edildi.

Barınak sığınaklar vuruldu

Mill Savunma Bakanlığından yapılan bilgilendirmede, Irak'ın kuzeyine hava harekatları düzenlendiği belirtildi.

Hava harekatlarının Irak'ın kuzeyindeki Gara, Zap ve Avaşin bölgelerine düzenlendiği kaydedilen bilgilendirmede, "Harekatlar neticesinde bölücü terör örgütü PKK tarafından silah mevzisi, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullanılan hedefler imha edildi." ifadesi kullanıldı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 26 Nisan 2019 Cuma 10:48

YORUM YAZ

  • yusufyusuf22 gün önce
    Benim anlamadığım bişey var. "Harekatlar neticesinde bölücü terör örgütü PKK tarafından silah mevzisi, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullanılan hedefler imha edildi." deniyor. Bunları teröristler yapmadı mı? eee kullanmaya gelecekler nasıl olsa. Bekle takip et. Geldiklerinde vur. Yada önceden yaparken tesbit edersen öyle vur. Bu iş karışık arkadaş.
  • MertMert22 gün önce
    Neyle vurmuşlar, F-35 ilemi S400 ilemi?
  • kalelikaleli22 gün önce
    kardeşim böyle yapmayın girin kandile bayrağımızı dikin yazı değil mi bir uçak kalması bize neye mal oluyor.girelim bir seferde topyekün imha edelim.genelkurmayımız daha iyi bilir ama yıllardır bu böyle.imha ediliyor tekrar terör yuvası haline geliyor.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019