Instagram çöktü! Instagram'a neden girilmiyor?

Dünya çapında birçok kullanıcısı bulunan sosyal medya platformu Instagram'a girenler 'akış yenilenmiyor' sorunu ile karşılaştı. Kullanıcılar, Instagram'daki sorun düzeldikten sonra tekrar aynı sorunla karşılaştığını aktarıyor.

18 Haziran 2019 Salı 19:09
Instagram çöktü! Instagram'a neden girilmiyor?

Popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram, Türkiye saati ile 18.30'dan itibaren erişim problemi vermeye başladı. Instagram uygulamasına giremeyen kullanıcılar, Twitter üzerinden şikayet mesajları paylaşmaya başladı. Peki, Instagram çöktü mü? Akış yenilenemiyor ne demek? İşte, 18 Haziran tarihinde Instagram sorununa dair bilgiler...

Instagram çöktü mü?

Türkiye genelinde Instagram uygulamasına giremeyen ve 'akış yenilenmiyor' uyarısı alan kullanıcılar yaşadıkları sorunu Twitter üzerinden paylaştı. Instagram'da yaşanan problemle ilgili şirketten henüz bir açıklama yapılmazken, problemin yalnızca Türkiye'de yaşanıp yaşanmadığı ise henüz bilinmiyor.

Akış yenilenmiyor ne demek?

Dünyaca popüler sosyal medya platformu Instagram uygulamasında yaşanan internet kesintisi ya da iletişim sorunu halinde, kullanıcılara 'akış yenilenmiyor' uyarısı gönderilmektedir. Gönderilen uyarı sorun yaşandığı bildirimini yansıtmaktadır.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Haziran 2019 Salı 19:09

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Temmuz 2019