Küçükçekmece nöbetçi eczaneler bugün

İstanbul nöbetçi eczaneler hangileri? İstanbul ilçeleri nöbetçi eczane adresleri. Eczaneler saat 19:00'dan sonra nöbetçi usulüne göre çalışmakta. Eczaneler kapanmasından sonra ilaç alacak hastalar veya hasta yakınları nöbetçi eczane isimlerini araştırmakta. Peki İstanbul'da bugün nöbetçi eczaneler hangileri?

27 Eylül 2018 Perşembe 20:18
Küçükçekmece nöbetçi eczaneler bugün

Küçükçekmece nöbetçi eczane isimleri. Bugün Küçükçekmece nöbetçi eczane hangileri. En yakın nöbetçi eczaneler hangileri? İstanbul nöbetçi eczaneler hangileri? İstanbul ilçeleri nöbetçi eczane adresleri. Eczaneler saat 19:00'dan sonra nöbetçi usulüne göre çalışmakta. Eczaneler kapanmasından sonra ilaç alacak hastalar veya hasta yakınları nöbetçi eczane isimlerini araştırmakta. Peki İstanbul'da bugün nöbetçi eczaneler hangileri? Küçükçekmece nöbetçi eczane 27 Eylül Perşembe

Hayat Eczanesi Küçükçekmece Cennet

Cennet Mahallesi Alparslan Caddesi

Fatoş Eczanesi Küçükçekmece Sefaköy

Söğütlüçeşme Mahallesi Camialtı Sokak 32

Gürel Eczanesi Küçükçekmece Halkalı

İstasyon Mahallesi Yarımburgaz Caddesi 76/3

Gökhan Uyar Eczanesi Küçükçekmece Sefaköy

Tevfik Bey Mahallesi Maslak Çeşme Caddesi 41k

Erbil Eczanesi Küçükçekmece Atakent

Atakent Mahallesi Fatih Caddesi 1.etap 16. Çıkmazı Sok.f-4 Ticaret Merkezi No:4c

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 27 Eylül 2018 Perşembe 20:18

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Şubat 2019