• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Komünist Fatih Maçoğlu'ndan skandal paylaşım! Teröristleri akladı

Yeniakit Publisher
2021-03-31 15:56:00 -
Komünist Fatih Maçoğlu'ndan skandal paylaşım! Teröristleri akladı

Türkiye'nin tek komünist belediye başkanı olan Tunceli Belediye Başkanı Fatih Maçoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı skandal bir paylaşımla , terör örgütü THKP-C'nin kurucusu Mahir Çayan ve terör örgütü üyesi arkadaşlarının öldürülmesini askerlerin suçu gibi gösterdi.

Türkiye'nin tek komünist belediye başkanı olan Tunceli Belediye Başkanı Fatih Maçoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda skandal imza attı. Komünist Maçoğlu, terör örgütü THKP-C'nin kurucusu Mahir Çayan ve terör örgütü üyesi arkadaşlarının fotoğraflarını paylaşarak askerler tarafından suçsuz yere öldürüldüğü imasında bulundu.

Durup duruken mi vuruldular?

Tunceli'nin komünist başkanı Fatih Maçoğlu, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda skandal bir imada bulundu. Maçoğlu, 30 Mart 1972'de NATO'ya ait radar istasyonunda çalışan iki Kanadalı ve bir İngiliz teknisyeni kaçırmaları ve 'teslim ol' çağrılarına uymamaları nihayetinde öldürülen terör örgütü THKP-C'nin kurucusu Mahir Çayan ve terör örgütü üyesi arkadaşlarını suçsuzmuş gibi göstererek adeta askerleri suçladı. Komünist Maçoğlu paylaşımında teröristlerin fotoğrafının üzerine "Kerpiç bir ev vardı orda, sarılmıştı dört bir yandan" notunu yazarak Kızıldereyiunutmadık etiketiyle paylaştı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

KEMALİST

ONLARDA TESLİM OLSALARDI İNGİLİZLERİ BİNANDAN KAÇIRIP DENİZİ KURTARACAZ DİYE ŞU SMANLIK SOLCU NEYSE...ŞİMDİ

Koray

Derhal kayyum atanmali. Kimse Teroristi ovmeye yeltenemez bu ülkede.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23