Kılıçdaroğlu'ndan Trakya gafı

Oy için Trakya'yı övmeye çalışan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu cümlenin sonunu getiremedi.

15 Mart 2019 Cuma 09:23

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kırklareli Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, kurduğu cümleyi bir türlü toparlayamadı.

Trakya'yı övemedi

Kılıçdaroğlu, Kırklareli'nin, Trakya’nın en güzel illerinden biri olduğunu anlatmaya çalışırken, yaşadığı durum kısa süre tebessümlere neden oldu.

 

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Mart 2019 Cuma 09:23

YORUM YAZ

 • Hüseyin ÇatakHüseyin Çatak4 gün önce
  Zavalı CHP kimlere kalmış:böyle öretkensiz.basit,iftiracı,inkarcı,yetneksiz,kabiliyetsiz,dönek,yuzsüz bir siyasi lideri ömrü haytımda görmedim valla terörle kolkolasın, teröre kim destek veriyor allah belasını versin diyorsun.allah belanı vermiş sen anlamisan.pkk ile yanyanasınfetö ile yanyanısınpyd ile yanyanasınypg ile yanyanasınbir dekim destek veriyorsa bela okuyorsuz nasıl pişkin bir adamsın sen.
 • Kul HakkıKul Hakkı4 gün önce
  Ne yapsın garibim..Beceremiyor işte..Yok, iki lafı üstüste koyamıyor işte.Ama koltuğada sımsıkı yapışmış.Onu da bırakmıyor işte.Sizce, CEHaPe nin işiNe olacak bu gidişle..!
 • Osmanlı kadını Osmanlı kadını 4 gün önce
  İp takıp kollarına, bacaklarına kukla gösterisi için, çocukları da çağırıcan seyretsin yavrucaklar :)) valla çok eğlenirler!!!!
 • Ömer AkkayaÖmer Akkaya4 gün önce
  Viskiyi fazla kaçırmış veya kendi deyimi ile meyhanede ülke kurtarmak için fazla demlenmiştir.
 • karamanlıkaramanlı4 gün önce
  reis akşam saadet partisi istanbul da aday çıkartmadı dedi. bu gaf mı, saadeti kötülemek için yalan mı?
 • bombacı mülayimbombacı mülayim4 gün önce
  Gafları mesele değil,önemli olan insanın ne düşündüğü,nasıl bir karaktere sahip olduğudur.Ama bunda hiçbiri yok.İyi tarafı içi dışı bir.Bugün siyasette gördüğümüz takıyye ustaları gibi değilama.Memlekete en büyük zararı takıyyeci (münafık) ler veriyor.
 • MEHMET DEMIRCIMEHMET DEMIRCI4 gün önce
  beyni olsa yanında olurdu ama o kadar hain o kadar nankör ki beyni de terk etmiş bunu...
 • karamanlıkaramanlı4 gün önce
  bu millet çok güzel konuşan insanlar gördü. iyi hatipler gördü. hatipleri dinledik, darbe girişimi oldu, açılım hikayesi ile gördük, suriye politikasını gördük, 5 milyon suriyeliyi gördük, şamda cuma namazı kılacaz dediklerinde hoşumuza gitti, adamlar taksimdeydi. one minute hoşumuza gitti, israile muhtacız lafını duyduk. uçuyoruz, kaçıyoruz dendi,2 tl için varlık kuyruklarında kk nın gaflarına gülmeye devam edin. güzel konuşmaları hikayeleri dinlemeye devam edin.
 • MUHAMMET YILDIZMUHAMMET YILDIZ4 gün önce
  OLUR BÖYLE ŞEYLER.GECENDEDE C.B TAYYİP NE DEMİŞTİ.BEN SİZE EFENDİ OLMAYA GELDİM DEMİŞTİ.O YUZDEN HAKARET ETMEDEN ÖNCE SİZİN ADAMINIZINDA GAF YAPTIGINI HATIRLATIRIM
 • hasanhasan4 gün önce
  keMalllll
 • Hayrettin HatunoğluHayrettin Hatunoğlu4 gün önce
  Ona hala oy veren ileri zekalıları şaşkınlıkla izliyoruz. Liderlerinin zekası buysa seçmenleri nasıldır kim bilir?
 • Halit Halit 4 gün önce
  K mal k k
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 4 gün önce
  Anlaşılan Gaflardan Sonra, Tekerlemelere Başlamış KeMal.
 • Sezgin Sezgin 4 gün önce
  Bir iktidar partisinin daha başka ne muradı olabilirki karşında konuşamayan bir hatip! Tv kanallarında yemek tarifi yapan italyanlar daha akıcı konuşuyor
 • KimeNeKimeNe4 gün önce
  Kılıçdaroğlu haberlerinin artık hiçbir etkisi yok seçmen üzerinde. Şunu biliniz ki, Kılıçdaropğlu CHP seçmeni nezdinde de etkisizleşmiş bir lider(!) CHP seçmeni Kılıçdaropğlu ' na rağmen oyunu yine CHP'ye verecek. Sebebi ise iktidardakilerin de foyasının artık dökülmüş olması.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Mart 2019