Seçim 2019 Sayfası

Kemal Kılıçdaroğlu ve Aziz Kocaoğlu birbirine girdi

CHP’nin belediye başkanları toplantısında İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu ile genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu arasında gerginlik yaşandı.

14 Ekim 2018 Pazar 14:00
Kemal Kılıçdaroğlu ve Aziz Kocaoğlu birbirine girdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yerel Seçim Vizyon Toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya CHP'nin bütün belediye başkanları katıldı.

Belediye başkanları genel olarak Kılıçdaroğlu'na yönelik iyi tavır sergilediler. Çünkü Mart 2019 seçimlerinde bir çoğu yeniden aday gösterilmek için çalışma yürütüyor.

Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi

Ancak daha önce yaptığı açıklamayla bir daha aday olmayacağını belirten ve CHP'ye yönelik eleştirilerini sıralayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, toplantıda Kılıçdaroğlu ve yönetimini eleştirdi.

Kocaoğlu: CHP'nin stratejisi yok

Kocaoğlu, CHP’nin Türkiye’yi nasıl yöneteceği, Türkiye’nin temel sorunlarının neler olduğu ve bu sorunlara karşı çözüm önerilerine ilişkin stratejisinin olmadığını söyledi.

Kılıçdaroğlu: Sağda solda konuşuyorsunuz...

Bu sözlere sinirlenen Kılıçdaroğlu cevap verdi. Aziz Kocaoğlu'na, "CHP'nin seçim bildirgesini okumamışsınız" diyen Kılıçdaroğlu, "Sağda solda, televizyonlarda parti politikası yok diyorsunuz, okusanız bu eleştirileri yapamazsınız" dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ekim 2018 Pazar 14:00

YORUM YAZ

  • Cemalettin KarakocCemalettin Karakoc6 ay önce
    Mart aylarinda(2019)bunlar kediler gibi olur insallah.
  • fetösavarfetösavar6 ay önce
    abi harika ya.. karagöz tiplemeleri halt etmiş.... filmciler, medyacılar, bakın size tüyo: cast için en orijinal fikir verecek olgular bu tarafta mevcut. kemal abi ve avanesini es geçmeyiniz...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019