Kemal Kılıçdaroğlu seçim yenilgisine kılıf aramaya başladı

Girdiği tüm seçimlerden boynu bükük ayrılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2019 seçimlerinde yaşanabilecek muhtemel bir yenilgiye şimdiden kılıf uydurmaya başladı.

13 Mart 2018 Salı 14:52
Kemal Kılıçdaroğlu seçim yenilgisine kılıf aramaya başladı

Genel başkanlık koltuğunu oturduğundan beri girdiği bütün seçimlerde umduğunu bulamayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2019 seçimlerinde yaşanabilecek muhtemel bir yenilgiye şimdiden kılıf bulmaya çalıştı. Yine AK Parti’yi hedef Kılıçdaroğlu, "Seçimi hileli yollarla kazanacaklarını sanıyorlar. İster valin, kaymakamın, muhtarın olsun, kim olursa olsun sel gibi akacağız, sandıklarda kazanacağız" şeklinde konuştu.

Günün Özeti

Haber Tarihi: 13 Mart 2018 Salı 14:52

YORUM YAZ

 • Yavuz 1517Yavuz 15179 ay önce
  Korkunun ecele faydası yok kemal efendi. Algıda operasyon yaparak, hile mile diyerek milleti kandıramazsın. 2019 kasım ayında RECEP TAYYİP ERDOĞAN'ı başkan seçeceğiz. Sana ve kirli ittifakınızada ağır bir yenilgi tattıracağız. Bu millet sizi bir daha geri gelmemek üzere tarihin derinliklerine gömecek. Kullanılma süreniz doluyor.
 • OsmanOsman9 ay önce
  Abi neden daha mizacı kuvvetlendirmiyorsunuz :)))
 • Osmanlı Kadını Osmanlı Kadını 9 ay önce
  Sel olacağı kesin, ama o gözyaşlarınız olacak inşallah :)sana da zihniyetine de ......
 • BetoBeto9 ay önce
  Sümüklünüz "don koklatma partisi" veriyormus Gundi..sel gibi akin ediyorlarmis,gidende kazaniyormus..pardon ama böyle aciklamaya ancak böyle cevap..yani..!
 • kemalkemal9 ay önce
  Tipi tip sakızı aklıma geldi bir an nedense.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Aralık 2019